Porównaj oferty operatorów pod Twoim adresem
oszczędź do 50%

 
 
 
Wiadomości

Dwa nowe case’y na BlackBerry KEY2

BlackBerry KEY2 jest wykonany z niezwykle trwałego aluminium Series 7. Jednak pomimo to, warto by się zaopatrzyć w odpowiednie etui dla tego modelu. W tym momencie strona z akcesoriami na BlackBerry Mobile pokazuje komunikat o błędzie 404, jednak pewne informacje przeciekły do sieci.

Prawdopodobnie już niedługo zostaną zaprezentowane dwa nowe case’y dla BlackBerry KEY2. Jeden z nich wykonany będzie z tkaniny Soft Shell – jest to materiał znany z niezwykłej miękkości i wytrzymałości. Dzięki temu nasz BlackBerry KEY2 powinien wytrzymać nawet nagłe zderzenie z betonem. Jednakże to etui chroni jedynie plecy i brzegi telefonu. Według przecieków materiał Soft Shell ma pozwalać na korzystanie z NFC, czyli bez problemu dokonamy transakcji przy użyciu Google Pay.


Dla bardziej wymagających użytkowników przeznaczone jest drugie etui – Flip Case, zabezpieczające zarówno przód jak i tył telefonu. Będzie ono wykonane ze skóry, która również pozwoli na korzystanie z NFC. Dodatkowo etui będzie posiadać dwie kieszenie do przechowywania kart kredytowych, prawa jazdy lub wizytówek. Póki co nie są dostępne żadne informacje co do cen, ani dostępności.

Tagi

Powiązane Artykuły

Back to top button
Close