Wiadomości

Dwa nowe case’y na BlackBerry KEY2

BlackBerry KEY2 jest wykonany z niezwykle trwałego aluminium Series 7. Jednak pomimo to, warto by się zaopatrzyć w odpowiednie etui dla tego modelu. W tym momencie strona z akcesoriami na BlackBerry Mobile pokazuje komunikat o błędzie 404, jednak pewne informacje przeciekły do sieci.

Prawdopodobnie już niedługo zostaną zaprezentowane dwa nowe case’y dla BlackBerry KEY2. Jeden z nich wykonany będzie z tkaniny Soft Shell – jest to materiał znany z niezwykłej miękkości i wytrzymałości. Dzięki temu nasz BlackBerry KEY2 powinien wytrzymać nawet nagłe zderzenie z betonem. Jednakże to etui chroni jedynie plecy i brzegi telefonu. Według przecieków materiał Soft Shell ma pozwalać na korzystanie z NFC, czyli bez problemu dokonamy transakcji przy użyciu Google Pay.


Dla bardziej wymagających użytkowników przeznaczone jest drugie etui – Flip Case, zabezpieczające zarówno przód jak i tył telefonu. Będzie ono wykonane ze skóry, która również pozwoli na korzystanie z NFC. Dodatkowo etui będzie posiadać dwie kieszenie do przechowywania kart kredytowych, prawa jazdy lub wizytówek. Póki co nie są dostępne żadne informacje co do cen, ani dostępności.

Tagi

Marcin

Z technologią związany praktycznie od zawsze. Swoją karierę redaktorską rozpoczął jeszcze w 2013 roku. Użytkownik głównie sprzętu Sony. Fan grania na PS2 i PS3. Tymczasowy krakus, urodzony w Gdańsku, a dorastający w Bieszczadach. W wolnych chwilach zwiedza Europę swoim dziesięcioletnim Fiatem Punto. Studiuje dziennikarstwo i komunikację społeczną na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II.

Powiązane Artykuły

Back to top button
Close