Nowe plany taryfowe w Orange dla firm

orange

Orange przedstawił szczegóły nowej oferty skierowanej do przedsiębiorców. Do wyboru są przejrzyste abonamenty komórkowe no limit oraz pakiety Internetu mobilnego, jak również Internet do biura z 999 GB transferu miesięcznie.

Podstawowy abonament komórkowy dla firm kosztuje miesięcznie 34.99 zł + VAT i zawiera nielimitowane rozmowy, SMS i MMS w kraju i UE oraz pakiet danych 10 GB (w tym 2.78 GB w UE). W zależności od potrzeb klient może zdecydować się na rozszerzenie oferty o Multipak XL za 44.99 zł + VAT) lub Multipak XXL w cenie 64.99 zł/mies. + VAT.

orange-dla-firm Nowe plany taryfowe w Orange dla firm

Każda dodatkowa karta SIM to miesięcznie 19.99 zł + VAT oraz koszt dobranych do nich indywidualnie Multipaków.

Takie same zasady obowiązują w ofercie na Internet Mobilny dla Firm. Jeden plan podstawowy za 34.99 zł + VAT, a do niego dwa Multipaki – za dopłatą 10 lub 30 zł + VAT. Tutaj również przedsiębiorcy mogą zamówić kolejne karty SIM z abonamentem w wysokości 19.99 zł + VAT. Szczegóły poszczególnych taryf przedstawiają się następująco:

orange-dla-firm Nowe plany taryfowe w Orange dla firm

W ofercie Internet LTE dla Firm Biurowy za 50.99 zł + VAT otrzymujemy z kolei 999 GB (wcześniej 500 GB) do wykorzystania co miesiąc z pełną prędkością w strefie biurowej. Po wyczerpaniu pakietu Internet będzie działał z prędkością do 1 Mb/s. Do tego klient ma dostęp do 60 GB poza strefą biurową.

Koszty aktywacji wynoszą 24.99 zł + VAT. Ceny abonamentów uwzględniają rabaty za zgody marketingowe, terminowe płatności oraz e-fakturę.

Source: Orange

Your opinion

What is your opinion on that?

I like
I have mixed feelings
I do not like
I have no opinion
0%
0 votes
0%
0 votes
0%
0 votes
0%
0 votes

Comments

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top