Porównaj oferty operatorów pod Twoim adresem
oszczędź do 50%

 
 
 
Wiadomości

Nowe promocje Orange na wiosnę

Orange rozwija ofertę wysokich rabatów przyznawanych klientom, którzy łączą korzystanie z usług stacjonarnych i komórkowych. Wiosenne promocje operatora obejmują m.in. zniżkę na wybrane taryfy Smart Plan LTE Open oraz abonament rodzinny z 4 kartami SIM za 79.99 zł miesięcznie.

„Najlepszy Bank dla Klientów Orange”

to oferta dla klientów usług stacjonarnych Orange, którzy mają lub zamówią abonament na usługi komórkowe w promocji Smart Planów LTE Open. Zakładając darmowe konto bankowe w Orange Finanse, oprócz zniżek za korzystanie z wielu usług, co miesiąc – nawet przez 24 miesiące – będą dodatkowo dostawać 10 zł zniżki na fakturze. Wystarczy, że suma transakcji wykonanych kartą wydaną do konta przekroczy 300 zł miesięcznie. Dodatkowa zniżka zwiększa sumę korzyści wynikających z łączenia usług Orange. Oznacza to, że za abonament z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami i MMS-ami, 5 GB Internetu oraz 400 minutami na rozmowy i 100 MB na Internet w roamingu UE klienci zapłacą tylko 19.99 zł. Jeśli wybiorą ofertę z telefonem od 1 zł, najtańszy abonament no limit będą mieli za 29.99 zł. Do wyboru jest też oferta z telefonem na raty, w której cena abonamentu spada z 54.99 zł do 14.99 zł miesięcznie. news-orange-smartplan-promocjaW przypadku klientów, którzy już korzystają ze Smart Planów LTE Open, założenie konta bankowego w promocji także spowoduje naliczenie dodatkowej zniżki 10 zł, jednak nie dłużej niż przez 24 miesiące. Na zniżkę mogą też liczyć klienci posiadający wyłącznie usługi mobilne Orange. Zakładając darmowe konto bankowe w Orange Finanse i płacąc kartą, przez 24 miesiące będą dostawać co miesiąc 5 zł zwrotu na fakturę. Wszyscy otwierający konto bankowe w Orange Finanse mogą dodatkowo skorzystać z promocji „Dobry Start z Orange Finanse”

. W jej ramach zyskują gwarancję zwolnienia z opłat bankowych przez 24 miesiące:

  • 0 zł za otwarcie i korzystanie z Konta Osobistego,
  • 0 zł za wydanie i korzystanie z Karty Debetowej MasterCard,
  • 0 zł za wykonywanie przelewów wewnętrznych i zewnętrznych,
  • 0 zł za wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w kraju.

Do promocji „Dobry Start z Orange Finanse” i „Najlepszy Bank dla Klientów Orange” można przystąpić do 16 czerwca 2016 roku. W wiosennych promocjach Orange przygotował także ofertę dla klientów, którzy chcą kupić abonament dla całej rodziny w taryfie Smart Plan LTE Wspólny. Wybierając dowolny plan Wspólny, już za 79.99 zł miesięcznie klienci dostają 4 karty SIM (w tym jedną wyłącznie na mobilny Internet). Na każdej z nich mogą korzystać z nielimitowanych rozmów, SMS-ów i MMS-ów oraz wspólnych pakietów danych, 100 minut na połączenia międzynarodowe oraz 400 minut i 100 MB na usługi w roamingu. Dodatkowo do numeru na głównej karcie SIM dostaną w promocji bezpłatną usługę Nawigacja Orange – na zawsze.

Źródło: Orange

0 0 vote
Article Rating
Tagi

Powiązane Artykuły

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Sprawdź również

Close
Back to top button
Close