Wiadomości

Nowości Xiaomi: nadchodzi Redmi 6 Pro, Mi Max 3 oraz Mi Pad 4

W zeszłym miesiącu pojawiła się informacja o potencjalnym smartfonie od Xiaomi Redmi 6 Pro, cała linia Redmi 6 była ujawniana po kolei wariant po wariancie, a więc spodziewaliśmy się że mogą istnieć kolejne, jeszcze nie zapowiedziane telefony z tej linii. Dzięki stronie TENAA możemy poznać całą specyfikację niewydanego jeszcze sprzętu, oraz znajdujemy informacje w sprawie dwóch kolejnych urządzeń od marki Xiaomi.

Co do specyfikacji Redmi 6 Pro – ekran o rozdzielczości 5.84 cala, o rozdzielczości FHD i proporcjach 19:9, procesor posiadający osiem rdzeni o taktowaniu 2.0 Ghz. Dostępne będą dwa warianty jeden posiadający 2 GB RAM i 16 GB ROM, oraz droższy 3 GB RAM i 32 GB ROM. Bateria będzie mieć pojemność 4 000 mAh. Co do aparatów – dwa z tyłu 12 Mpix i jeden z przodu 5 Mpix.

Okazuje się że Xiaomi pracuje również nad Mi Max 3. Z przecieków wynika iż będzie on wyposażony w ekran 6.99 cala o proporcji 18:9, a na jego sercem będzie Qualcomm Snapdragon 710 wraz z 6 GB RAM. Całość będzie zasilana ogromną baterią 5 500 mAh. Dokładna specyfikacja jeszcze nie jest znana – ale data wydania to prawdopodobnie początek lipca. Wyciekły również dane na temat Mi Pad 4 – ale poza samą nazwą pojawia się jedynie procesor Snapdragon 660 i kamera 13 Mpix z tyłu.

Źródło: GSM Arena

Tagi

Powiązane Artykuły

Back to top button
Close