Nowy Play24 i konkurs dla testerów

3774

Play przygotowuje nową aplikację Play24 i zaprezentował pierwsze efekty swojej pracy. Do 18 sierpnia można zgłaszać chęć udziału w testach, których nagrodą jest Samsung Galaxy Note 7.

 

cytat-play-marcin-gruszka Nowy Play24 i konkurs dla testerów

To już ostatnie szlify w naszej totalnie nowej aplikacji Play24. Aplikacja została napisana całkowicie od podstaw, dlatego też będziemy mogli ją częściej aktualizować. Na razie to wersja beta, więc dopiero sam początek i stopniowo będą do niej docierały nowe funkcje. Nasz team, który już od dłuższego czasu pracuje nad apką dwoi się i troi, by nowe Play24 było fajne, czytelne i nowoczesne. I oto jest! - poinformował Marcin Gruszka, rzecznik Play.

cytat-play-marcin-gruszka Nowy Play24 i konkurs dla testerów

 

cytat-play-marcin-gruszka Nowy Play24 i konkurs dla testerów

Tymczasem do 18 sierpnia można zgłaszać chęć do testów aplikacji i mieć szansę na wygranie Galaxy Note 7 w niebieskim kolorze. Wystarczy:

  • Posiadać konto na Play24 i urządzenie z Androidem
  • Wysłać na adres play24@play.pl zgłoszenie podając swojego maila podpiętego pod konto w Google Play oraz model urządzenia, na którym będzie się testowało aplikację
  • Ściągnąć z wysłanego linka aplikację Nowy Play24
  • Przesłać zauważone uwagi mailowo na play24@play.pl – liczy się przede wszystkim to, jak krytyczne błędy znajdzie tester, a nie ich ilość (do 31 sierpnia)

Wyniki konkursu zostaną podane 5 września.

Źródło: Play

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
0%
0 głosy
50%
1 głosy
50%
1 głosy
0%
0 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top