Wiadomości

Nowy składany smartfon od Samsunga? Całkiem możliwe

Niedawno do dystrybucji wszedł Galaxy Fold, a już krążą słuchy, że Koreańczycy pracują nad kolejnym modelem z elastycznym ekranem. Samsung nigdy nie ukrywał, że Fold ma być początkiem nowej serii, kolejne eksperymenty z tą technologią są więc niemal pewne.

Informacji na temat kolejnego składaka dostarcza serwis Bloomberg: Samsung Is Secretly Working on a Foldable Phone That Collapses Into a Square, odpowiedzialny za potwierdzone przecieki związane z Foldem. Wedle informacji, do których dotarł portal, nowy model będzie konstrukcją odmienną od Folda. Samsung nie tworzy więc jego następcy, ale pracuje nad nową konstrukcją, skierowaną do innych odbiorców.

Smartfon ma zostać wyposażony w ekran o przekątnej 6,7 cala, który ma składać się w pół. Po złożeniu urządzenie będzie mieć kształt niewielkiego i eleganckiego kwadratu. Co istotne, nowy model ma być promowany jako sprzęt luksusowy, stylowy i siłą rzeczy grupa docelowa będzie tu inna niż w przypadku Folda. Pierwszy składany smartfon trafiał głównie do fanów nowinek technologicznych, gadżeciarzy i zapaleńców.

Galaxy Fold

Kiedy możemy spodziewać się nowego składaka od Samsunga? Przecieki wskazują na pierwszą połowę 2020 roku. Wszystko zależy jednak od tego, jak przyjmie się Galaxy Fold.

Tagi

Powiązane Artykuły

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o
Back to top button
Close