Porównaj oferty operatorów pod Twoim adresem
oszczędź do 50%

 
 
 
Wiadomości

Nowy wariant BlackBerry Key2 z pamięcią wewnętrzną 128 GB

BlackBerry zdecydowało się na wprowadzenie nowej wersji Key2 z powiększoną pamięcią wewnętrzną z 64 GB do 128 GB. Jednakże warto pamiętać o tym iż ten smartfon korzystający z Androida 8.1 Oreo posiada również miejsce na kartę pamięci o pojemności do 256 GB.

Model jest już dostępny na rynku Chińskim, w cenie około 700 USD. Dla porównania model posiadający jedynie 64 GB kosztuje 620 USD. Poza Chinami przedsprzedaż odbywała się również w Wielkiej Brytanii i Zjednoczonych Emiratach Arabskich. BlackBerry w tym wariancie będzie dostępny w regularnej sprzedaży od 18 czerwca. Poza rozmiarem pamięci ROM specyfikacja jest bez zmian. Dalej pozostaje ekran 4.5 cala wraz z charakterystyczną dla marki klawiaturą QWERTY. Z podstawowych parametrów – BlackBerry Key2 posiada 6 GB RAM, ośmiordzeniowy procesor Qualcomm SDM660 Snapdragon 660 i baterię o pojemności 3 500 mAh.

Dosyć duża różnica cenowa pomiędzy obydwoma wariantami (64 GB i 128 GB) wynosząca 80 USD powinna z czasem nieco zmaleć. Trzeba jednak brać pod uwagę iż redukcja kwoty 700 USD do nieco niższej może potrwać nawet kilka tygodni.

Źródło: GSM Arena

Tagi

Powiązane Artykuły

Back to top button
Close