TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%. TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%.

Nowy wyświetlacz Quad HD od LG

Nowy wyświetlacz Quad HD od LG

LG Display zaprezentowało najnowszy 5.5 calowy wyświetlacz IPS LCD o rozdzielczości Quad HD (1440 x 2560 pikseli), który pojawi się w nadchodzącym LG G4.

Wielkość ekranu i jego rozdzielczość nie została zmieniona względem zeszłorocznego LG G3, ale tego samego nie można powiedzieć o pozostałych parametrach panelu. Zdaniem producenta, nowy wyświetlacz IPS wnosi wiele usprawnień. Oferuje on znacznie bogatsze i dokładniej odwzorowane kolory za sprawą 120% gamy kolorów. Ponadto, jasność została zwiększona o 30% (bez narażania żywotności baterii), a kontrast jest ponoć o 50% większy niż w „tradycyjnych” ekranach QHD LCD. Co więcej, nowy panel LG doczekał się technologii Advanced In-Cell Touch (AIT), dzięki któremu reaguje on na dotyk nawet w przypadku, gdy na jego powłoce znajdują się krople deszczu. Wyświetlacz ten trafi do flagowego LG G4, który zostanie pokazany 28 kwietnia na specjalnie zorganizowanej konferencji. Stopniowo też poznajemy dokładną specyfikację urządzenia. Z początku dochodziło wiele sprzecznych informacji na ten temat. Wydaje się jednak, że za sprawą testu GFXBech poznaliśmy ostateczne, choć jeszcze nie do końca pełne dane techniczne smartfona. Źródła: Phonearena

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
25.9%
36 głosy
22.3%
31 głosy
26.62%
37 głosy
25.18%
35 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top