Wiadomości

OnePlus 6 z 8 GB RAM-u w GeekBench

Od premiery nowego OnePlusa dzieli nas już tylko tydzień. Smartfon został zauważony wśród wyników benchmarku GeekBench, dzięki czemu potwierdziły się pewne elementy jego specyfikacji, takie jak użyty procesor oraz ilość pamięci RAM.

Zgodnie ze wcześniejszymi przewidywaniami, OnePlus 6 wyposażony jest w 8-rdzeniowego Snapdragona 845 oraz aż 8 GB RAM-u. Wyniki urządzenia w teście to 2 402 punkty w obliczeniach jednordzeniowych i 8 931 punktów w działaniach wymagających wielu rdzeni. Potwierdzona została także wersja zainstalowanego systemu operacyjnego – Android 8.1 Oreo. Ilość pamięci wewnętrznej powinna wynosić 256 GB, choć OnePlus przygotuje także warianty z 64 i 128 GB miejsca na dane. Dodatkowo w „szóstce” pojawi się podwójny aparat 16+20 MP. Cena urządzenia ma wynosić około 550 dolarów, czyli 2 000 złotych.

Source: Geekbench
Tagi

Marcin

Z technologią związany praktycznie od zawsze. Swoją karierę redaktorską rozpoczął jeszcze w 2013 roku. Użytkownik głównie sprzętu Sony. Fan grania na PS2 i PS3. Tymczasowy krakus, urodzony w Gdańsku, a dorastający w Bieszczadach. W wolnych chwilach zwiedza Europę swoim dziesięcioletnim Fiatem Punto. Studiuje dziennikarstwo i komunikację społeczną na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II.

Powiązane Artykuły

Sprawdź również

Close
Back to top button
Close