TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%. TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%.

OnePlus X od teraz łatwiejszy do kupienia

OnePlus X od teraz łatwiejszy do kupienia

Wszyscy zainteresowani kupnem atrakcyjnego smartfona OnePlus X mogą go od dzisiaj nabyć bez konieczności posiadania specjalnego zaproszenia.

Jakiś czas temu OnePlus udostępnił swojego ubiegłorocznego flagowca – OnePlus One – w wolnej sprzedaży, bez wymogu dotyczącego posiadania zaproszenia do kupna. To samo stało się w przypadku OnePlus Two, który 5 grudnia doczekał się zniesienia ograniczeń. Dziś za pośrednictwem kanałów społecznościowych chiński producent ogłosił, że trzeci z modeli dostępnych w jego portfolio również doczekał się atrakcyjniejszej formy dystrybucji, choć nie obyło się bez haczyka – OnePlus X można zakupić tylko i wyłącznie we wtorek każdego tygodnia, począwszy od dnia dzisiejszego. Wyposażony w 5-calowy wyświetlacz Full HD, czterordzeniowy procesor Snapdragon 801, 3 GB RAM oraz 13-megapikselowy aparat smartfon kosztuje 1149 złotych w wersji szklanej Onyx. Cena limitowanego modelu zwanego Ceramic wynosi z kolei 1499 złotych, jednak do jego kupna potrzeba zaproszenia. Warto dodać, że flagowy OnePlus 2 w wersji 3 GB RAM/16 GB ROM (aktualnie niedostępna) wyceniono na 1449 złotych, zaś bogatszą edycję 4 GB/64 GB na 1699 złotych.

Źródło: OnePlus

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
0%
0 głosy
16.67%
2 głosy
50%
6 głosy
33.33%
4 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top