TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%. TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%.

OnePlus zapowiada przyszłotygodniową nowość

OnePlus zapowiada przyszłotygodniową nowość

OnePlus poinformował za pośrednictwem swojego konta na Twitterze, że już 1 czerwca możemy spodziewać się czegoś zupełnie nowego. W zapowiedzi nie brakuje słów o chęci wstrząśnięcia branżą technologiczną i czasie zmian. Czyżby OnePlus Two?

Wszystko wskazuje na to, że chiński producent jest gotowy do prezentacji swojego najnowszego smartfona, który podobnie jak zeszłoroczny OnePlus One ma wprowadzić nieco zamieszania na rynku i okazać się ponownym „zabójcą flagowców”. Wpis na Twitterze brzmi: „Zawsze szukamy sposobów na wstrząśnięcie branżą technologiczną. Uważamy, że nadszedł czas na zmianę. Więcej 1 czerwca”. OnePlus znany jest z korzystania z tego serwisu jako głównego centrum przekazywania informacji i zazwyczaj w ten sposób zapowiadał większość ważnych wydarzeń. Łącząc to z niedawnymi doniesieniami sugerującymi, że OnePlus Two zadebiutuje w okolicach połowy bieżącego roku, mamy jasny obraz tego, czego się spodziewać. O samym smartfonie nie wiemy póki co zbyt wiele. Na pewno zaoferuje topowe podzespoły, ze Snapdragonem 810 i 3 lub 4 GB pamięci RAM na czele. Ponadto, OnePlus Two ma mieć 5.5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości Quad HD, czyli 1440 x 2560 pikseli oraz dostępny w coraz szerszej gamie produktów czytnik linii papilarnych. Należy się jednak spodziewać, że urządzenie nie będzie równie atrakcyjne cenowo jak poprzednik, choć zapewne nadal tańsze od konkurencji. Co więcej, sprzedawane będzie w systemie zaproszeń, z którego wycofano się już w przypadku OnePlus One.

Źródło: OnePlus

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
25%
3 głosy
16.67%
2 głosy
25%
3 głosy
33.33%
4 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top