Wiadomości

OnePlus zapowiada przyszłotygodniową nowość

OnePlus poinformował za pośrednictwem swojego konta na Twitterze, że już 1 czerwca możemy spodziewać się czegoś zupełnie nowego. W zapowiedzi nie brakuje słów o chęci wstrząśnięcia branżą technologiczną i czasie zmian. Czyżby OnePlus Two?

Wszystko wskazuje na to, że chiński producent jest gotowy do prezentacji swojego najnowszego smartfona, który podobnie jak zeszłoroczny OnePlus One ma wprowadzić nieco zamieszania na rynku i okazać się ponownym „zabójcą flagowców”. Wpis na Twitterze brzmi: „Zawsze szukamy sposobów na wstrząśnięcie branżą technologiczną. Uważamy, że nadszedł czas na zmianę. Więcej 1 czerwca”. OnePlus znany jest z korzystania z tego serwisu jako głównego centrum przekazywania informacji i zazwyczaj w ten sposób zapowiadał większość ważnych wydarzeń. Łącząc to z niedawnymi doniesieniami sugerującymi, że OnePlus Two zadebiutuje w okolicach połowy bieżącego roku, mamy jasny obraz tego, czego się spodziewać. O samym smartfonie nie wiemy póki co zbyt wiele. Na pewno zaoferuje topowe podzespoły, ze Snapdragonem 810 i 3 lub 4 GB pamięci RAM na czele. Ponadto, OnePlus Two ma mieć 5.5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości Quad HD, czyli 1440 x 2560 pikseli oraz dostępny w coraz szerszej gamie produktów czytnik linii papilarnych. Należy się jednak spodziewać, że urządzenie nie będzie równie atrakcyjne cenowo jak poprzednik, choć zapewne nadal tańsze od konkurencji. Co więcej, sprzedawane będzie w systemie zaproszeń, z którego wycofano się już w przypadku OnePlus One.

Źródło: OnePlus

Tagi

Robert Dunst

Miłośnik nowych technologii (szczególnie urządzeń mobilnych) i twórczości cyfrowej z naciskiem na komputerowe efekty specjalne. Gadżeciarz i fan elektronicznej rozrywki w wydaniu mniej oraz bardziej przenośnym. Obserwator świata telekomunikacji. Związany sentymentem z jednym z najbardziej kultowych telefonów w historii - Nokią 3310.

Powiązane Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close