Porównaj oferty operatorów pod Twoim adresem
oszczędź do 50%

 
 
 
Wiadomości

Orange Love: Zestawy usług dla domu i firmy. Szczegóły nowej oferty

Orange zaprezentował nową ofertę konwergentną Orange Love przeznaczoną dla klientów indywidualnych i firm, dostępną w sprzedaży od 10 lutego 2017 r.

Pakiety Orange Love są dostępne w kilku wariantach: Największy zawiera 4 usługi:

  • Internet domowy Orange Światłowód o prędkości do 600 Mb/s lub Neostradę o wybranej prędkości,
  • Telewizję z niemal 100 kanałami dla całej rodziny w cenie pakietu Orange Love oraz setki filmów na życzenie i możliwość rozszerzenia pakietu o dodatkowe 50 kanałów na próbę przez 3 miesiące,
  • Telefon komórkowy z nielimitowanymi rozmowami i SMS-ami oraz 3 GB transferu,
  • Telefon domowy z nielimitowanymi połączeniami na numery stacjonarne w kraju, do UE, Kanady, USA oraz na komórkowe do USA i Kanady.

Klienci korzystający z Orange Światłowodu otrzymają w zestawie także nowy dekoder telewizyjny Samsung, umożliwiający oglądanie telewizji i filmów w jakości 4K Ultra HD. W pakiecie znajdzie się też nowy modem FunBox 3.0.

news-orange-love-3

Orange Love zawierający 4 usługi jest dostępny od 69 zł z VAT za miesiąc – w zestawie z Orange Światłowodem 100 Mb/s abonament przez pierwsze 12 miesięcy wynosi 69 zł z VAT, a przez kolejne 12 miesięcy 99.90 zł z VAT. Do wyboru jest również Orange Love z 2 usługami – Orange Światłowód, Neostrada lub Internet 4G dla domu oraz telefon komórkowy. Do wszystkich pakietów można dokupić kolejne karty SIM dla bliskich z no limit na rozmowy i SMS-y za kwotę 19.99 zł miesięcznie za każdą kartę.

 

Ofertę Orange Love dla klientów indywidualnych uzupełniają nowoczesne urządzenia. Do wszystkich pakietów można kupić smartfony od 49 zł na start, np. HTC Desire 626 (49 zł na start, rata 20 zł), LG X Power (149 zł na start, rata 20 zł), Samsung Galaxy J5 (199 zł na start, rata 25 zł), Huawei P9 Lite (299 zł na start, rata 25 zł) czy Samsung Galaxy S7 edge (999 zł na start, rata 75 zł). Do wyboru są także zestawy z telewizorem 4K i smartfonem.

Przechodząc do oferty biznesowej, gotowy pakiet Orange Love dla Firm z Orange Światłowodem 100 Mb/s i dwoma kartami SIM w abonamencie Orange Biz Krajowy można zakupić w cenie 84.88 zł + VAT. Istnieje też możliwość rozszerzenia o dodatkowe usługi i dopasowania pakietu według własnych potrzeb, np. można wybrać abonament Orange Biz Europejski z 10 GB Internet w smartfonie, 750 minut na rozmowy w UE i 300 MB Internetu w UE za dopłatą 15 zł + VAT.

news-orange-love

Z kolei jeśli klient potrzebuje więcej kart SIM dla pracowników, może dokupić kolejne wybierając abonament Orange Biz Krajowy za 19.99 zł + VAT lub Orange Biz Europejski za 24.99 zł + VAT miesięcznie.

Kolejną opcją jest zwiększenie prędkości Internetu Orange Światłowód – 300 Mb/s za 8.13 zł + VAT, 600 Mb/s za 32.52 zł + VAT miesięcznie.

Źródło: Orange
Back to top button