Wiadomości

Orange oferuje na Allegro odnowione telefony

Orange rozpoczął sprzedaż odnowionych telefonów przez Allegro. W pierwszej kolejności wystawionych zostało pięć modeli, które można zakupić w cenach od 199 zł.

Od kilku lat Orange sprzedaje na swojej stronie tanie, odnowione telefony objęte rękojmią, które można wybrać z różnymi planami taryfowymi. W przeważającej większości pochodzą one z odstąpień od umowy, co sprawia, że są praktycznie nieużywane. Operator poszedł teraz o krok dalej i rozpoczął ich oferowanie przez portal Allegro. W ramach testu w tej chwili dostępnych jest 5 modeli: LG L90, Nokia Lumia 630, Nokia Lumia 635, Huawei Y530 oraz Samsung Galaxy Trend Plus. Ich ceny wynoszą od 199 do 399 zł. Do kupienia jest 150 sztuk. Wkrótce Orange chce również wystawiać telefony poekspozycyjne, czyli te, które pokazywane były klientom w salonach. Będą one mogły nosić niewielkie ślady użytkowania, nie mające jednak w żaden sposób wpływu na ich sprawność techniczną. Zasady odnawiania telefonów pozostają bez zmian – mają nie tylko prawidłowo działać, ale też wyglądać jak nowe. Dlatego też w razie potrzeby operator wymienia części obudowy czy wyświetlacz (wszystkie części oryginalne), a na zakończenie przeprowadzane są testy weryfikujące stan urządzenia.

Źródło: Orange

Tagi

Robert Dunst

Miłośnik nowych technologii (szczególnie urządzeń mobilnych) i twórczości cyfrowej z naciskiem na komputerowe efekty specjalne. Gadżeciarz i fan elektronicznej rozrywki w wydaniu mniej oraz bardziej przenośnym. Obserwator świata telekomunikacji. Związany sentymentem z jednym z najbardziej kultowych telefonów w historii - Nokią 3310.

Powiązane Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close