TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%. TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%.

Orange oferuje na Allegro odnowione telefony

Orange oferuje na Allegro odnowione telefony

Orange rozpoczął sprzedaż odnowionych telefonów przez Allegro. W pierwszej kolejności wystawionych zostało pięć modeli, które można zakupić w cenach od 199 zł.

Od kilku lat Orange sprzedaje na swojej stronie tanie, odnowione telefony objęte rękojmią, które można wybrać z różnymi planami taryfowymi. W przeważającej większości pochodzą one z odstąpień od umowy, co sprawia, że są praktycznie nieużywane. Operator poszedł teraz o krok dalej i rozpoczął ich oferowanie przez portal Allegro. W ramach testu w tej chwili dostępnych jest 5 modeli: LG L90, Nokia Lumia 630, Nokia Lumia 635, Huawei Y530 oraz Samsung Galaxy Trend Plus. Ich ceny wynoszą od 199 do 399 zł. Do kupienia jest 150 sztuk. Wkrótce Orange chce również wystawiać telefony poekspozycyjne, czyli te, które pokazywane były klientom w salonach. Będą one mogły nosić niewielkie ślady użytkowania, nie mające jednak w żaden sposób wpływu na ich sprawność techniczną. Zasady odnawiania telefonów pozostają bez zmian – mają nie tylko prawidłowo działać, ale też wyglądać jak nowe. Dlatego też w razie potrzeby operator wymienia części obudowy czy wyświetlacz (wszystkie części oryginalne), a na zakończenie przeprowadzane są testy weryfikujące stan urządzenia.

Źródło: Orange

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
10%
1 głosy
30%
3 głosy
50%
5 głosy
10%
1 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top