Orange Światłowód w obniżonej cenie

Orange przygotował promocję dla fanów ‚błyskawicznego Internetu bez dodatków’ – światłowód w umowie na dwa lata z niemal 50% rabatem przez pierwszy rok.

Decydując się na najtańszą opcję 100 Mb/s klient zapłaci przez pierwszy rok 39 zł miesięcznie. Przez kolejne 12 miesięcy będzie płacił 69 zł. 300 Mb/s przez pierwszy rok kosztuje 49 zł miesięcznie, przez drugi 79 zł. W najszybszej ofercie 600 Mb/s przez pierwsze 12 miesięcy abonament wynosi 69 zł, potem 109 zł.Oferta łączy się z rabatem Orange Open Extra. Dzięki temu przez pierwszy rok umowy płaci się połowę ceny za światłowód, a abonament mobilny otrzymuje za 0 zł.Promocja ‚światłowód w super cenie’ trwa do 30 września 2016 roku. Zamówienia można dokonać pod tym adresem. W tym samym miejscu znajduje się też lista miast, w których można skorzystać z oferty.Więcej informacji: Regulamin promocji.

Źródło: Orange

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
50%
2 głosy
0%
0 głosy
50%
2 głosy
0%
0 głosy

Autor: Robert Dunst

Miłośnik nowych technologii (szczególnie urządzeń mobilnych) i twórczości cyfrowej z naciskiem na komputerowe efekty specjalne. Gadżeciarz i fan elektronicznej rozrywki w wydaniu mniej oraz bardziej przenośnym. Obserwator świata telekomunikacji. Związany sentymentem z jednym z najbardziej kulto...

Komentarze

[mc4wp_form id="56821"]
Top