Orange wprowadza nowe smartfony do swojej oferty

W tym tygodniu Orange wprowadziło do swojej oferty nowe urządzenia, a wśród nich między innymi najnowsze Samsungi, czyli Galaxy A3 i A5, a także popularny „jednooki cyklop” – HTC Desire Eye.

Ceny smartfonów w ofertach Smart Plan Halo II, Smart Plan Multi II i Smart Plan Multi II Max w zależności od kwoty abonamentu (oferta salonowa):

news-cennik-nowe-smartfony-orange Orange wprowadza nowe smartfony do swojej ofertyCeny smartfonów w ofertach Smart Plan Halo II, Smart Plan Multi II i Smart Plan Multi II Max w zależności od kwoty abonamentu (oferta z internetowego sklepu Orange):

news-cennik-nowe-smartfony-orange Orange wprowadza nowe smartfony do swojej ofertyDodatkowo warto dodać, że jak poinformował na blogu Orange Wojciech Jabłczyński, smartfon HTC Desire 820 od dziś do końca stycznia bieżącego roku jest dostępny tylko u pomarańczowego operatora.

Źródło: Orange

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
27.64%
55 głosy
22.11%
44 głosy
25.63%
51 głosy
24.62%
49 głosy

Miłośnik nowych technologii (szczególnie urządzeń mobilnych) i twórczości cyfrowej z naciskiem na komputerowe efekty specjalne. Gadżeciarz i fan elektronicznej rozrywki w wydaniu mniej oraz bardziej przenośnym. Obserwator świata telekomunikacji. Związany sentymentem z jednym z najbardziej kulto...

Komentarze