Oto Samsung Galaxy S8 z… Windowsem Mobile

s8windows-1

Choć najnowszy flagowiec Samsunga jest oferowany w wersji Microsoft Edition, zawiera ona tylko zestaw aplikacji giganta z Redmond. Do sieci trafiły zdjęcia przedstawiające S8 z zainstalowanym systemem Windows 10 Mobile.

s8windows-2-850x478 Oto Samsung Galaxy S8 z… Windowsem Mobile

Pierwsze zdjęcie przedstawia charakterystyczny kafelkowy interfejs na koreańskim flagowcu. Pokazano także menu ustawień oraz jedną z aplikacji z Windows Store. Zadbano także o zamianę zintegrowanych z ekranem przycisków służących do sterowania smartfonem. Klawisz głównego menu został zmieniony na logo Windowsa, a przycisk cofnięcia trafił na lewą stronę – odwrotnie niż we wszystkich smartfonach Samsunga. Lokalizacja klawisza cofania po prawej jest jedną z charakterystycznych cech interfejsu produktów koreańskiej firmy. Wersja Windowsa przedstawiona na fotografiach to najprawdopodobniej najnowsze wydanie, czyli Creator Update.

Obecnie tylko HP Elite X3 z 2016 roku z procesorem Snapdragon 820 znajduje się w gronie topowych smartfonów korzystających z systemu Windows 10 Mobile. Wydane w 2015 roku Lumia 950 i 950 XL mają być ostatnimi urządzeniami z serii Lumia, a Microsoft na razie milczy na temat ewentualnego wydania Surface Phone. Być może to właśnie S8 będzie ostatnią szansą na skorzystanie z kafelkowego interfejsu na flagowym smartfonie.

Źródło: Playfuldroid

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
100%
1 głosy
0%
0 głosy
0%
0 głosy
0%
0 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top