Porównaj oferty operatorów pod Twoim adresem
oszczędź do 50%

 
 
 
Wiadomości

Philips przecenia model Xenium V377 z mocną baterią

Poszukując smartfona z wydajnym ogniwem warto przejrzeć ofertę Philipsa. Ten producent oferuje sporo urządzeń, które wytrzymują długo na jednym naładowaniu. Teraz firma zdecydowała się dać kilkanaście złotych upustu na model Xenium V377 z baterią 5000 mAh.

Przeciętna specyfikacja

Mimo tego, że Philips Xenium V377 nie zachwyca pod względem zastosowanych podzespołów, to jego specyfikacja jak najbardziej jest warta 300 złotych. Właśnie na tyle wyceniono w wakacyjnej ofercie to urządzenie. Telefon wyposażono w czterordzeniowy układ MediaTek MT6580 (4x ARM Cortex A7) 1,3 GHz z grafiką Mali 400, 1 GB pamięci operacyjnej, 8 GB pamięci na pliki (z możliwością rozszerzenia za pomocą karty microSD o maksymalnej pojemności do 32 GB), 5-calowy wyświetlacz IPS pracujący z rozdzielczością 1280 x 720 pikseli oraz aparat 5 megapikseli z diodą doświetlającą LED i przednią kamerkę 2 megapiksele. Philips Xenium V377 oferuje również łączność WiFi v802.11 b/g/n 2,4 GHz, NFC, GPS z GLONASS oraz Bluetooth w wersji 4.0. Warto wspomnieć, że tylna obudowa telefonu jest pokryta gumową powłoką, a jej boki posiadają eleganckie, czerwone wstawki.

Dostępność

Smartfon w obniżonej cenie jest dostępny na oficjalnych aukcjach producenta na Allegro. W ciągu kilku najbliższych dni obniżka obejmie również urządzenia oferowane przez sklepu RTV Euro AGD oraz Media Expert i Media Markt. Mimo tego, że domeną modelu Xenium V377 nie będzie szybkie działanie, to z całą pewnością zadowoleni z niego powinni być ci, którzy szukają mocnej baterii i doceniają długi czas pracy na jednym ładowaniu. Maksymalny czas czuwania tego sprzętu w trybie sieci 3G wynosi 1000 godzin (ponad 40 dni), a maksymalny czas rozmów to aż 1700 minut (29 godzin). Nie wiadomo jeszcze na jak długo producent przecenił ten model. Można podejrzewać jednak, że jego cena nie powróci do tej sprzed kilku dni i już zawsze będzie on dostępny za 300 złotych.

Tagi

Powiązane Artykuły

Back to top button
Close