Wiadomości

Pierwsze rendery smartfona Moto E5

Jeszcze nie wiadomo, kiedy odbędzie się premiera, ale pierwsze rendery już wędrują po internecie. Poznaliśmy właśnie wygląd urządzenia nad którym pracuje obecnie Lenovo. Moto E3 ma być propozycją ze średniej półki.

Moto E3 swoim designem nie będzie odbiegać od swoich starszych braci. Na tyle znajdziemy aparat fotograficzny z diodą doświetlającą oraz czytnik linii papilarnych z logiem producenta. Nad wyświetlaczem (prawdopodobnie pracującym w proporcjach 18:9) klasycznie zastosowano kamerkę do wideorozmów oraz czujniki światła. Co ciekawe, smartfon ten prawdopodobnie będzie ładowany poprzez port microUSB, a nie USB typu C, które staje się ostatnio coraz popularniejsze.

Nie wiadomo jeszcze nic na temat specyfikacji technicznej tego urządzenia ani jego ceny. Zagadką pozostaje również data prezentacji.

Source: Androidpolice

Tagi

Marcin

Z technologią związany praktycznie od zawsze. Swoją karierę redaktorską rozpoczął jeszcze w 2013 roku. Użytkownik głównie sprzętu Sony. Fan grania na PS2 i PS3. Tymczasowy krakus, urodzony w Gdańsku, a dorastający w Bieszczadach. W wolnych chwilach zwiedza Europę swoim dziesięcioletnim Fiatem Punto. Studiuje dziennikarstwo i komunikację społeczną na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II.

Powiązane Artykuły

Back to top button
Close