TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%. TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%.

Piloci Lufthansy i Austrian Airlines zostaną wyposażeni w Surface Pro 3

Piloci Lufthansy i Austrian Airlines zostaną wyposażeni w Surface Pro 3

Lufthansa i Austrian Airlines postanowiły zaopatrzyć swoich pilotów w tablet Surface Pro 3, aby jeszcze bardziej zwiększyć efektywność wszelkich wykonywanych przez nich operacji lotniczych.

Kilka miesięcy temu firmy takie jak Coca-Cola i BMW wyposażyły swoich pracowników w Surface Pro 3. Teraz do grupy klientów Microsoftu dołączają kolejne przedsiębiorstwa.

Lufthansa zakupiła ponad 5 tysięcy wspomnianych urządzeń. Zostaną one udostępnione pilotom na przełomie lutego i marca 2015 roku. Inaczej ma się sytuacja z Austrian Airlines – 650 z planowanego tysiąca tabletów Surface Pro 3 zostało już oddanych do użytku pilotów linii jako system elektronicznej dokumentacji pokładowej (EFB), zastępując tym samym dotychczasowe wielostronicowe instrukcje i dane nawigacyjne. Pozostała część urządzeń ma zostać rozdysponowana jeszcze w tym roku. Ogólna liczba około sześciu tysięcy tabletów, które zostały dostarczone przewoźnikom lotniczym nie robi większego wrażenia, ale pokazuje, że Surface nareszcie spotkał się z dobrym przyjęciem w większym firmach. Microsoft zadeklarował ostatnio, że będzie kontynuował tę linię urządzeń i można się spodziewać długofalowego wsparcia dla starszych modeli.

Jak powiedział Cyril Belikoff, dyrektor projektu Microsoft Surface: „Od początku jasno określiliśmy, jakie jest nasze stanowisko w kwestii Surface dla biznesu. Wraz z zastosowaniem tabletu na pokładach swoich samolotów, Lufthansa i Austrian Airlines dołączają do rosnącej liczby przewoźników lotniczych korzystających z Surface Pro 3, jednocześnie zapewniając pilotom możliwie jak najlepsze i najbardziej efektywne doświadczenie w trakcie lotu”.

Wcześniej Surface Pro 3 znalazł swoje miejsce w samolotach linii Delta Air Lines.

Źródło: Microsoft

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
31.19%
189 głosy
26.57%
161 głosy
22.94%
139 głosy
19.3%
117 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top