Porównaj oferty operatorów pod Twoim adresem
oszczędź do 50%

 
 
 
Wiadomości

Play na wiosnę podwaja GB w każdym abonamencie

5G, TIDAL, Amazon Prime Video

Od zmiany oferty abonamentowej w Play nie minął jeszcze rok. Wówczas operator zdecydował się zamieszać w GB, i tak niektóre taryfy straciły inne zyskały. Wiosenna promocja Play podwaja ilość GB w każdym abonamencie. SOLO: S, M, L i HOMEBOX. Przypomnę, że wszystkie taryfy posiadają nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y. Zobaczmy, jak aktualnie wygląda oferta abonamentowa Play.

OfertaCenaGBTIDALPrime Video5G
SOLO S35 zł6 GBbrakbrakbrak
SOLO M55 zł40 GB3 mies.30 dni5G
SOLO L75 zł140 GB6 mies.30 dni5G
SOLO HOMEBOX85 zł140 GB6 mies.30 dni5G

Opłata aktywacyjna dla każdego abonamentu to 50 zł.

SOLO HOMEBOX jest ofertą „bez limitu” po wyczerpaniu GB jest można korzystać z Internetu z ograniczoną prędkością. Ilość GB na karcie z Internetem domowym pozostaje bez zmian i wynosi 150 GB.

W ofercie DUET (dwie karty SIM) i RODZINA (trzy karty SIM) każdy kolejny numer również otrzymuje podwójną ilość GB. Koszt kolejnej karty SIM to 35 zł. Piąty numer jest za darmo.

Wyróżniona została oferta z routerem ZTE MF286R. W ofercie Internetu bezprzewodowego, abonament 50 zł. Zamiast 100 GB otrzymamy 200 GB. Za router jednorazowa trzeba zapłacić 89 zł. Umowa zawierana na 24 miesiące, opłata za urządzenie 36 miesięcy. Oferta dla klientów Play.

Promocyjna oferta dostępna będzie do końca maja 2021 roku. Wiosenna promocja Play wygląda bardzo atrakcyjnie, szczególnie przyda się korzystającym z sieci 5G. O tym, jak zmieniła się oferta Play abonament przeczytacie: Play, nowa oferta abonamentowa. Specyfikacja techniczna routera ZTE MF286R.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button