Porównaj oferty operatorów pod Twoim adresem
oszczędź do 50%

 
 
 
Wiadomości

Play uruchamia sieć 4G LTE Ultra i prezentuje nową ofertę internetową

Na dzisiejszej konferencji Play ujawnił nową, zmodernizowaną sieć 4G LTE Ultra, która na starcie ma obejmować ponad 30% populacji kraju. Przygotowana została również nowa oferta mobilnego Internetu.

Na początek operator przedstawił kilka faktów na temat 4G LTE Ultra. Wiemy, że sieć ta będzie wykorzystywać agregację minimum dwóch pasm częstotliwości, zapewniając prędkość do 262 Mb/s i zwiększony, lepszy zasięg LTE w miastach i obszarach pozamiejskich oraz wewnątrz budynków. Play zapewnia, że na początek w zasięgu 4G LTE Ultra znajdzie się 79 miast powyżej 10 tysięcy mieszkańców, czyli około 31% populacji. Z nowej sieci będą mogli korzystać zarówno nowi, jak i obecni klienci abonamentowi, którzy nie będą musieli wymieniać karty SIM, a jedynie posiadać kompatybilne urządzenie.

Nowa oferta Internetu mobilnego została podzielona na wariant z urządzeniem i tylko SIM. W każdej z opcji dodatkowo znajdziemy dwa plany – jeden z określoną ilością GB, drugi nielimitowany. news-play-4g_lte_ultra

Oferta z urządzeniem:

50 GB + bez limitu GB przez 6 miesięcy

  • Od 39.99 zł miesięcznie z modemem
  • Od 49.99 zł miesięcznie z przenośnym routerem Wi-Fi
  • Od 59.99 zł miesięcznie z domowym routerem Wi-FI

Bez limitu GB na zawsze

  • Od 69.99 zł miesięcznie z dowolnym urządzeniem

Oferta tylko SIM:

  • 30 GB + bez limitu GB przez 6 miesięcy za 29.99 zł miesięcznie
  • Bez limitu GB na zawsze za 49.99 zł miesięcznie

Promowanymi urządzeniami są routery Alcatel Y901 za 1 zł w ofercie 69.99 zł miesięcznie oraz Netgear AC810s za 1 zł w ofercie 89.99 zł miesięcznie. Dostępne będzie również wiele innych sprzętów, w tym tablety, laptopy i smartfony, które klient będzie mógł zakupić w ofercie na raty za 0 zł na start i opcją 50 GB + bez limitu GB przez 6 miesięcy. Ponadto, do każdej umowy otrzymuje się darmowy dostęp do biblioteki muzycznej Tidal przez 24 miesiące. news-play-4g_lte_ultra-1 Należy dodać, że z nowej usługi Play można korzystać przez 7 dni bez zobowiązań. Operator wprowadził również ofertę abonamentową podpisywaną na czas nieokreślony, w której klienci otrzymują 10 GB transferu za 10 zł miesięcznie, ale jeśli w danym miesiącu nie korzystają z Internetu, nie zapłacą ani złotówki. Do oferty można dokupić router za 10 zł na miesiąc (dotyczy umowy na 24 miesiące).

Źródło: Play, własne

Tagi

Powiązane Artykuły

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
Close