Wiadomości

Play: Więcej gigabajtów w Formułach i nielimitowany Internet przy zakupie smartfonów LG

Play wprowadził kilka zmian do swoich ofert abonamentowych. Od teraz zwiększono pakiety internetowe, a kupując dowolną słuchawkę od LG otrzymuje się dodatkowo nielimitowany Internet nawet po zakończeniu kontraktu.

Więcej gigabajtów dodano do ofert Formuła Unlimited oraz Formuła Smartfon Unlimited. Pierwszy z abonamentów jest dostepny w wariancie z miesięcznym zobowiązaniem 29.99 zł z telefonem lub 9.99 „Tylko SIM” oraz 49.99 zł z telefonem lub 29.99 zł „Tylko SIM”. W nim Internet podwojono z odpowiednio 250 i 500 MB na 500 MB i 1 GB. Natomiast Formuła Smartfon Unlimited oferuje trzy warianty kwotowe – 59.99 zł (39.99 zł „Tylko SIM), 69.99 zł (49.99 zł) oraz 99.99 zł (69.99 zł) i tutaj paczki Internetu mają teraz odpowiednio 4 zamiast 2 GB i 7 zamiast 5 GB, a w najwyższym planie taryfowym 10 GB, po wykorzystaniu nielimitowany, ale z prędkością 1 Mbit/s (bez zmian w stosunku do wcześniejszej oferty). news-play-formula-internet-1 Dodatkowo Play poinformował, że w ramach nowej promocji, kupując dowolny smartfon LG w jednym z trzech abonamentów można otrzymać Internet bez limitu, nawet po zakończeniu umowy. Oferta ta dotyczy taryfy Formuła Smartfon Unlimited 59.99, 69.99 i 99.99 zł. Po wykorzystaniu dostępnych pakietów prędkość Internetu spada do 1 Mb/s, jednak dalej można swobodnie i bez obaw o większe koszty korzystać z usługi. Promocja trwa od 10 września do połowy października.

Źródło: Play

Tagi

Robert Dunst

Miłośnik nowych technologii (szczególnie urządzeń mobilnych) i twórczości cyfrowej z naciskiem na komputerowe efekty specjalne. Gadżeciarz i fan elektronicznej rozrywki w wydaniu mniej oraz bardziej przenośnym. Obserwator świata telekomunikacji. Związany sentymentem z jednym z najbardziej kultowych telefonów w historii - Nokią 3310.

Powiązane Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sprawdź również

Close
Back to top button
Close