Wiadomości

Plus uruchomił JA+ POWER LTE 2.0 – ofertę z nielimitowanym Internetem i maksymalną prędkością

Plus wprowadził kolejną ofertę Internetu LTE bez limitu danych i z maksymalną prędkością. Nowa oferta to jeszcze większe podstawowe pakiety danych i urządzenia obsługujące technologię LTE. „JA+ POWER LTE 2.0” jest dostępne zarówno w wersji ze sprzętem, jak i w tylko SIM.

W nowej ofercie „JA+ POWER LTE 2.0” do wyboru są cztery abonamenty w kwotach: 39.99, 59.99, 79.99 oraz 99.99 zł (w wersji „Tylko SIM” są one tańsze o 10 zł). W każdej taryfie powiększone zostały podstawowe pakiety danych – jest to odpowiednio 20, 40, 70 i 90 GB, z których można korzystać w każdej technologii dostępu do Internetu. Dodatkowo, klienci przenoszący numer z innego operatora do Plusa otrzymują usługę Internetu przez 6 miesięcy za darmo. Co więcej, każdy kto podpisze umowę przez sklep internetowy otrzyma dodatkowe 10 GB miesięcznie do każdej taryfy oraz 3 miesiące darmowego abonamentu. Usługa LTE bez limitu danych i z maksymalną dostępną prędkością jest dostępna w cenie abonamentu od 49.99 zł i można dzięki niej korzystać z Internetu LTE nawet po wykorzystaniu podstawowego pakietu danych. W najniższym abonamencie za 39.99 zł z pakietem podstawowym 20 GB miesięcznie można natomiast dokupić tę usługę za 10 zł, z maksymalną prędkością do  Mb/s. Nadal dostępny jest też duży pakiet nocny 200 GB w godzinach 1.00-8.00, za 2.99 zł miesięcznie we wszystkich taryfach z wyłączeniem najniższej. news-plus-oferta-internet_power_lte_2.0-1 W ofercie znaleźć można również zestaw szkolny za 0 zł na start. Na ten zestaw składają się router LTE Huawei B315 oraz laptop HP 250 G3 15’’ i tablet LTE Huawei MediaPad T1 8’’, a miesięczna łączna opłata w ramach programu smartDOM to 90 zł przez 24 miesiące, a przez kolejne 24 miesiące 65 zł. W ramach nowych taryf Internetu Plusa dostępna jest także specjalna oferta dla studentów i nauczycieli akademickich:

  • Abonament za 39.99 zł
  • Usługa LTE bez limitu danych z prędkością maksymalną w ramach abonamentu
  • Podstawowy pakiet danych 20 GB na wszystkie technologie
  • Kieszonkowy router LTE Samsung za 1 zł
  • Umowa podpisywana tylko na 12 miesięcy

By skorzystać z promocji studenckiej wystarczy okazać w punkcie sprzedaży sieci Plus swoją legitymację studencką lub nauczycielską oraz dowód osobisty. Nową ofertę wspiera kampania reklamowa z udziałem polskich siatkarzy.

Źródło: Plus

Tagi

Robert Dunst

Miłośnik nowych technologii (szczególnie urządzeń mobilnych) i twórczości cyfrowej z naciskiem na komputerowe efekty specjalne. Gadżeciarz i fan elektronicznej rozrywki w wydaniu mniej oraz bardziej przenośnym. Obserwator świata telekomunikacji. Związany sentymentem z jednym z najbardziej kultowych telefonów w historii - Nokią 3310.

Powiązane Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close