TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%. TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%.

Plus wprowadza usługę Ja+ Zdrowie

Plus wprowadza usługę Ja+ Zdrowie

Konsultacje z lekarzem dostępne 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę, kontakt z pielęgniarką i położną, informacje o dyżurach i konsultacjach lekarskich – wszystko to jest już dostępne w sieci Plus, który oferuje klientom usługę dostępową z zakresu telemedycyny Ja+ Zdrowie.

Plus, jako pierwszy polskim operator telekomunikacyjny, przygotował dla swoich klientów usługę do porad profilaktyczno-medycznych za pomocą smartfona lub tabletu w postaci wideokonsultacji, czatu i zwykłej rozmowy. Partnerem medycznych rozwiązania jest Falck Medycyna – lider w obszarze ratownictwa medycznego, pełniący funkcję Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej (NZOZ). Ja+ Zdrowie jest usługą dostępową do Wirtualnej Przychodni, która pozwala porozmawiać z lekarzem, pielęgniarką bądź położną, zasięgnąć porady, skonsultować wyniki badań wtedy, kiedy jest to potrzebne, bez zapisywania się w grafik na konkretny dzień i godzinę oraz uzyskać informacje o dyżurach lekarskich, nocnej i świątecznej pomocy lekarskiej i dyżurujących aptekach. W tym celu wystarczy zainstalować na urządzeniu mobilnych aplikację Ja+ Zdrowie i połączyć się przez Internet. Aplikacja gwarantuje poufność komunikacji i każdorazowo wymaga logowania. Obecnie dostępna jest na smartfony i tablety z Androidem, ale już niedługo przygotowana będzie także wersja dla iOS. Użytkownicy programu nie będą pomniejszać swoich pakietów internetowych, gdyż transfer danych związany z usługą Wirtualnej Przychodni jest udostępniany w ramach usługi dostępowej Ja+ Zdrowie. Z usługi można korzystać łącząc się także za pośrednictwem dowolnego łącza internetowego, np. Wi-Fi. Usługa Ja+ Zdrowie została udostępniona w ofercie JA+ Abonament i od 14 września jest dostępna w wybranych punktach sprzedaży na terenie województw mazowieckiego, śląskiego i małopolskiego. Koszt usługi to 9.99 zł miesięcznie dla aktualnych abonentów Plusa oraz 4.99 zł miesięcznie w promocjach dla osób przedłużających lub zawierających nową umowę. Regulamin usługi dostępowej „Ja+Zdrowie”.

Źródło: Plus

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
7.69%
1 głosy
30.77%
4 głosy
30.77%
4 głosy
30.77%
4 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top