Powtórka z iPhone’a SE może wydarzyć się w… marcu

iPhone SE oficjalnie zaprezentowany

Zanim doczekamy się na kolejną generację telefonów Apple’a, które tradycyjnie pojawiają się we wrześniu każdego roku, w ściśle opracowanym harmonogramie smartfonów może pojawić się jeszcze jeden mały wyłom.

Wraz z wprowadzeniem na rynek w 2016 roku modelu iPhone SE, Apple zerwał z tradycją prezentowania nowych smartfonów pod koniec roku. Budżetowy, 4-calowy telefon Apple’a debiutował w marcu. Dokładnie na ten sam miesiąc 2017 roku spodziewana jest premiera odświeżonej wersji iPhone’a SE. Tym razem w zmodernizowanej  konfiguracji i większą przestrzenią na pliki. Prawdopodobnie zobaczymy dwa modele iPhone SE, różniące się pojemnością wbudowanej pamięci: 32 GB i 128 GB. Zastąpią one ubiegłoroczne wersje z 16 GB i 64 GB miejsca na dane i pliki. iPhone SE uzyska nowe komponenty, raczej nie zmieni się jednak to, że najmniejszemu telefonowi Apple’a brakuje Touch 3D oraz dotykowego czytnika linii papilarnych nowej generacji. Jeśli wierzyć plotkom, wzornictwo obudowy nowego SE ma nawiązywać do klasycznego modelu iPhone’a z 2007 roku.

 apple-iphone-1st-gen-1-534x850 Powtórka z iPhone’a SE może wydarzyć się w… marcu

Marzec, miesiąc odświeżania

Plotki o szybko zbliżającej się premierze nowego iPhone SE wyciekły z amerykańskiej sieci sklepów Target, która zarządziła podległym sklepom zwrot do magazynu niesprzedanych iPhone’ów SE. Zgodnie z doniesieniami opublikowanymi na stronie Mac Otakara Apple planuje w marcu zaprezentować nowe modele iPadów oraz iPadów Pro. To idealna okazja, by obok nich pojawiły się odświeżone modele Apple Watch 2 oraz iPhone SE. Plotki sugerują także nowy kolor obudowy iPhone’ów. Czerwony.

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
100%
1 głosy
0%
0 głosy
0%
0 głosy
0%
0 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top