Wiadomości

Poznaliśmy europejskie ceny LG V30

Fani marki czekają na ten smartfon już od kilku miesięcy i mimo tego, że LG V30 zadebiutował jakiś czas temu, to dopiero teraz pierwsze europejskie kraje wprowadzają go do sprzedaży. My poznaliśmy właśnie kwotę za jaką oferować go będą niemieckie sklepy z elektroniką. Drogo? Tanio? Oceńcie sami.

W MediaMarkt oraz w Saturnie LG V30 wyceniony został na 899 euro, czyli około 3800 złotych. Jeszcze przed premierą urządzenia spekulowano, że jego cena zamknie się w 3500 złotych, jednak nie należy liczyć, że polskie przedstawicielstwo LG zażąda mniej, niż niemieckie. Można się spodziewać, że LG V30 zadebiutuje w naszym kraju za około 4000 złotych.

Zaznaczmy, że fakt umieszczenia smartfona na stronach internetowych sklepów z elektroniką wcale nie oznacza, iż są one już rozsyłane do przyszłych właścicieli. MediaMarkt i Saturn rozpoczęły dopiero przedsprzedaż i zaznaczają, że LG V30 może być dostępny dopiero za 12 tygodni. Jeśli chodzi o polską przedsprzedaż, redakcja portalu GSMManiak dotarła do informacji, że rozpocznie się ona najprawdopodobniej już w nadchodzący poniedziałek.

Przypomnijmy, że LG V30 został wyposażony w ośmiordzeniowy układ Qualcomm Snapdragon 835 2,45 GHz z grafiką Adreno 540, 4 GB pamięci operacyjnej oraz 64 GB pamięci wewnętrznej, którą rozszerzymy kartą microSD o maksymalnej pojemności do 2 TB. Obraz o rozdzielczości 2880 x 1440 pikseli wyświetlany jest na 6-calowym ekranie P-OLED z zagęszczeniem 537 ppi, którego przed uszkodzeniami ochrania powłoka Gorilla Glass 5. Na tyle smartfona producent zastosował podwójny aparat z matrycami 16 megapikseli i 13 megapikseli, które w trudnych warunkach atmosferycznych wspierane są przez podwójną diodę doświetlającą LED. O zasilanie całości zadba ogniwo o pojemności 3300 mAh obsługujące szybkie ładowanie Quick Charge 3.0. Z modułów łączności standardowo znajdziemy WiFi, GPS z GLONASS, NFC oraz LTE.

lg-v30-3

Source: Gsmmaniak
Tagi

Powiązane Artykuły

Back to top button
Close