Wiadomości

Premium Mobile – operator dla biznesu prezentuje swoją ofertę

Na polskim rynku telekomunikacyjnym pojawił się nowy operator wirtualny. Jest nim Premium Mobile, który swoją ofertę kieruje do przedsiębiorców i współpracuje z siecią Plus.

Premium Mobile ma w ofercie plany abonamentowe dla firm w wariancie z terminalem oraz tylko SIM, a także Internet mobilny (prędkość LTE do 150 Mb/s), dodatkowe paczki danych i pakiety zintegrowanych usług (np. konto bankowe, energia elektryczna, usługi księgowe) takich partnerów operatora jak Idea Bank, Konerg czy Tax Care. Każda z usług ujętych w programie partnerskim pozwala na uzyskanie kolejnego abonamentu z miesięczną opłatą zmniejszoną o 2 zł przez 12 miesięcy. Premium Mobile świadczy usługi na bazie sieci Plus.

Oferta z telefonem na pierwszą kartę SIM.
Oferta z telefonem na pierwszą kartę SIM.

Oferta bez telefonu na pierwszą kartę SIM.
Oferta bez telefonu na pierwszą kartę SIM.

Oferta na mobilny Internet.
Oferta na mobilny Internet.

Podane w tabelach ceny są cenami netto, zawierają rabat za e-fakturę i zgody marketingowe. Opłata aktywacyjna wynosi 49 zł netto. Operator proponuje też dodatkowe pakiety internetowe:

  • Pakiet 1 GB za 4.90 zł netto
  • Pakiet 3 GB za 12 zł netto

Do każdego abonamentu Biznes No Limit klient otrzymuje unikalny kod rabatowy do sklepu internetowego Premium Mobile, upoważniający do zakupu jednego telefonu. Używajac jednorazowego rabatu, uzyskuje się 9% zniżki na dowolne urządzenie, przy abonamencie Biznes No Limit 12 na 12 rat 0%, a przy abonamencie Biznes No Limit 24 na 20 rat 0%. Kod jest ważny przez cztery miesiące od daty podpisania umowy w Biznes No Limit 12 i siedem miesięcy w Biznes No Limit 24.

Źródło: Premium Mobile, własne

Tagi

Robert Dunst

Miłośnik nowych technologii (szczególnie urządzeń mobilnych) i twórczości cyfrowej z naciskiem na komputerowe efekty specjalne. Gadżeciarz i fan elektronicznej rozrywki w wydaniu mniej oraz bardziej przenośnym. Obserwator świata telekomunikacji. Związany sentymentem z jednym z najbardziej kultowych telefonów w historii - Nokią 3310.

Powiązane Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close