TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%. TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%.

Premium Mobile – operator dla biznesu prezentuje swoją ofertę

Premium Mobile - operator dla biznesu prezentuje swoją ofertę

Na polskim rynku telekomunikacyjnym pojawił się nowy operator wirtualny. Jest nim Premium Mobile, który swoją ofertę kieruje do przedsiębiorców i współpracuje z siecią Plus.

Premium Mobile ma w ofercie plany abonamentowe dla firm w wariancie z terminalem oraz tylko SIM, a także Internet mobilny (prędkość LTE do 150 Mb/s), dodatkowe paczki danych i pakiety zintegrowanych usług (np. konto bankowe, energia elektryczna, usługi księgowe) takich partnerów operatora jak Idea Bank, Konerg czy Tax Care. Każda z usług ujętych w programie partnerskim pozwala na uzyskanie kolejnego abonamentu z miesięczną opłatą zmniejszoną o 2 zł przez 12 miesięcy. Premium Mobile świadczy usługi na bazie sieci Plus.

news-premium-mobile-oferta-1 Premium Mobile - operator dla biznesu prezentuje swoją ofertę
Oferta z telefonem na pierwszą kartę SIM.

news-premium-mobile-oferta-1 Premium Mobile - operator dla biznesu prezentuje swoją ofertę
Oferta bez telefonu na pierwszą kartę SIM.

news-premium-mobile-oferta-1 Premium Mobile - operator dla biznesu prezentuje swoją ofertę
Oferta na mobilny Internet.

Podane w tabelach ceny są cenami netto, zawierają rabat za e-fakturę i zgody marketingowe. Opłata aktywacyjna wynosi 49 zł netto. Operator proponuje też dodatkowe pakiety internetowe:

  • Pakiet 1 GB za 4.90 zł netto
  • Pakiet 3 GB za 12 zł netto

Do każdego abonamentu Biznes No Limit klient otrzymuje unikalny kod rabatowy do sklepu internetowego Premium Mobile, upoważniający do zakupu jednego telefonu. Używajac jednorazowego rabatu, uzyskuje się 9% zniżki na dowolne urządzenie, przy abonamencie Biznes No Limit 12 na 12 rat 0%, a przy abonamencie Biznes No Limit 24 na 20 rat 0%. Kod jest ważny przez cztery miesiące od daty podpisania umowy w Biznes No Limit 12 i siedem miesięcy w Biznes No Limit 24.

Źródło: Premium Mobile, własne

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
27.27%
6 głosy
0%
0 głosy
50%
11 głosy
22.73%
5 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top