Porównaj oferty operatorów pod Twoim adresem
oszczędź do 50%

 
 
 
Wiadomości

Premium Mobile: Żniżki w restauracjach dla posiadaczy abonamentów Freedom

Korzystając z dowolnego abonamentu Premium Mobile Freedom, można za darmo otrzymać wirtualną kartę OpenCard. Umożliwia ona skorzystanie z rabatu w ponad tysiącu restauracji w Polsce.

 

OpenCard jest aplikacją na smartfony, z którą można uzyskać 50% zniżki na jedzenie lub 30% na cały rachunek w honorujących ją restauracjach. W całej Polsce takich lokali jest ponad 750. Pełna lista znajduje się na stronie www.opencard.pl oraz w aplikacji.

Posiadacze abonamentów Freedom 1, Freedom 2, Freedom 3 lub Internet Mobilny w Premium Mobile otrzymują kod promocyjny na aplikację OpenCard, którą można pobrać z App Store, Google Play oraz Windows Store. Po jej uruchomieniu, należy przejść do zakładki „Więcej” i wybrać opcję „Użyj kod promocyjny”, a następnie wypełnić formularz rejestracji. Z karty można korzystać przez rok od aktywacji.

Aby uzyskać zniżkę w restauracji należy jeszcze przed złożeniem zamówienia wspomnieć kelnerowi, że posiada się wspomnianą kartę, uruchomić aplikację, znaleźć w niej profil danego lokalu, a następnie wybrać opcję „Użyj karty”.

 

Źródło: Premium Mobile

Back to top button