Promocja Orange: Orange Grupa

Promocja Orange: Orange Grupa

Tańsze rozmowy grupowe w Orange. To promocja dla grupy ludzi do 10 osób, którzy są abonentami „pomarańczowego” operatora. Jest tu Lider, są członkowie grupy, a do zyskania sa cenne dodatkowe minuty do wydzwonienia.

Jak to działa: Lider musi zebrać grupę osób będących abonentami Orange (od 2 do 10 osób), którzy dzięki wspólnym doładowaniom otrzymają minuty na rozmowy między sobą. Doładowania odbywają się w czasie 48 godzinnych Rund, kiedy uczestnicy Grupy mają czas na doładowanie. Po zakończeniu Rundy sumowana jest kwota doładowań i od niej naliczane są bonusowe minuty.

Bonus: doliczane minuty zależne od liczby osób, które skorzystają z doładowania. Jeśli tylko dwie – bonus naliczany według zasady 1 zł = 1 min do znajomych, w przypadku doładowań dokonanych przez trzy osoby lub więcej bonus jest naliczany według zasady 1zł =2 minuty na rozmowy do znajomych z grupy.Jak skorzystać: Lider wysyła bezpłatnego SMS-a o treści GRUPA pod bezpłatny numer 610 i w ten sposób zakłada grupę. Następnie zaprasza znajomych wysyłając SMS z treścią dodaj i numerem osoby zapraszanej pod numer 610. Usunąć członków można wysyłając SMS WYPISZ pod bezpłatny numer 610 a skasować grupę SMS-em KASUJ także pod numer 610. Członek grupy może się wypisać wysyłając SMS WYPISZ pod numer 610.

Jak sprawdzić:
– o której kończy się Runda doładowań SMS o treści RUNDA
– kto jest liderem grupy SMS o treści INFO
– ile minut pozostało do znajomych SMS o treści ILE
– członkowie grupy, którzy nie doładowali konta w danej Rundzie, otrzymują przypomnienie.

Koszt aktywacji: 0 zł

Więcej informacji na: http://www.orange.pl/kid,4000377334,id,4001431750,title,Orange-Grupa,article.html

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
28%
56 głosy
22.5%
45 głosy
27%
54 głosy
22.5%
45 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top