Wiadomości

Promocja Virgin Mobile: Więcej gigabajtów w niskiej cenie we #Freemium

Virgin Mobile przedstawia kolejną promocję w ramach oferty #Freemium. Za 10 GB transferu danych użytkownicy zapłacą jedynie 10 zł.

Po zakończonej niedawno promocji „1 GB za 2 zł”, Virgin Mobile wprowadza nastepny pakiet promocyjny. Przez najbliższe dwa tygodnie, do 6 grudnia, użytkownicy oferty #Freemium będą mogli dokupić 10 GB Internetu za 10 zł zamiast pierwotnych 25 zł. Aktywacji pakietu można dokonać wpisując na klawiaturze telefonu kod *222*000*3*10#. W dniu dzisiejszym rusza również kampania reklamowa wspierająca promocję „10 GB za 10 zł”, której spot możecie obejrzeć poniżej. Z ofertą #Freemium w Virgin Mobile można z kolei zapoznać się pod tym adresem.

Tagi

Robert Dunst

Miłośnik nowych technologii (szczególnie urządzeń mobilnych) i twórczości cyfrowej z naciskiem na komputerowe efekty specjalne. Gadżeciarz i fan elektronicznej rozrywki w wydaniu mniej oraz bardziej przenośnym. Obserwator świata telekomunikacji. Związany sentymentem z jednym z najbardziej kultowych telefonów w historii - Nokią 3310.

Powiązane Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close