TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%. TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%.

Przedsprzedaż Galaxy S7/S7 Edge przerosła oczekiwania Samsunga

Przedsprzedaż Galaxy S7/S7 Edge przerosła oczekiwania Samsunga

Szef mobilnego oddziału Samsunga pochwalił się, że zamówienia przedpremierowe na Galaxy S7 i Galaxy S7 Edge są lepsze od zakładanych. Szykuje się rekord?

Według nieoficjalnych raportów, nowe flagowce Samsunga cieszą się sporą popularnością. Co ciekawe, Eldar Murtazin z rosyjskiego serwisu Mobile Review podał, że aż 64% klientów zdecydowało się na kupno modelu Galaxy S7 Edge. Teraz otrzymaliśmy potwierdzenie z samej góry, że przedsprzedaż „S-siódemek” idzie lepiej niż przypuszczano. Koh Dong-jin, prezydent Samsung Mobile, nie wyjawił co prawda ile egzemplarzy zostało zamówionych od momentu startu przedsprzedaży (22 lutego), ale nieco światła rzucają koreańskie media. Według nich Samsung planuje wyprodukować do kwietnia ponad 17 milionów Galaxy S7 i Galaxy S7 Edge, mając nadzieję na pobicie rekordu ustanowionego przez duo Galaxy S6/S6 Edge, które w pierwszych trzech miesiącach dostępności sprzedały się w nakładzie 15.8 miliona sztuk. Nowe smartfony Samsunga trafią na półki sklepowe już 11 marca w 60 krajach na świecie, w tym w Polsce.

Źródło: GSMArena, własne

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
25%
1 głosy
0%
0 głosy
25%
1 głosy
50%
2 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top