TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%. TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%.

Razer przedstawi nowego smartfona?

W listopadzie zeszłego roku Razer zaprezentował smartfona dla graczy, wyposażonego w wyjątkowy wyświetlacz o odświeżaniu 120 Hz i mocne podzespoły. Amerykańskie przedsiębiorstwo zaczęło rozsyłać zaproszenia na event, który odbędzie się 22 maja w Chinach. Czy to już czas na reedycję Razer Phone?

Na razie plakat z datą to jedyna dostępna informacja – bardzo prawdopodobne jest, że zobaczymy nowe urządzenie, jednak nie wiemy o nim jeszcze nic. Niewykluczone, że będzie to właśnie nowy Razer Phone, bowiem rywale firmy, zwłaszcza na rynku chińskim, na potęgę wydają smartfony z najnowszym Snapdragonem 845, podczas gdy Razer Phone korzysta z nieco starszego już procesora Snapdragon 835. Sześć miesięcy od premiery to jednak dość wcześnie na zaprezentowanie kolejnej wersji urządzenia. Możliwe, że zobaczymy nowy wariant Razer Phone, lub też limitowaną edycję.

Źródło: Phonearena

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
0%
0 głosy
0%
0 głosy
0%
0 głosy
0%
0 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top