Wiadomości

Razer przedstawi nowego smartfona?

W listopadzie zeszłego roku Razer zaprezentował smartfona dla graczy, wyposażonego w wyjątkowy wyświetlacz o odświeżaniu 120 Hz i mocne podzespoły. Amerykańskie przedsiębiorstwo zaczęło rozsyłać zaproszenia na event, który odbędzie się 22 maja w Chinach. Czy to już czas na reedycję Razer Phone?

Na razie plakat z datą to jedyna dostępna informacja – bardzo prawdopodobne jest, że zobaczymy nowe urządzenie, jednak nie wiemy o nim jeszcze nic. Niewykluczone, że będzie to właśnie nowy Razer Phone, bowiem rywale firmy, zwłaszcza na rynku chińskim, na potęgę wydają smartfony z najnowszym Snapdragonem 845, podczas gdy Razer Phone korzysta z nieco starszego już procesora Snapdragon 835. Sześć miesięcy od premiery to jednak dość wcześnie na zaprezentowanie kolejnej wersji urządzenia. Możliwe, że zobaczymy nowy wariant Razer Phone, lub też limitowaną edycję.

Source: Phonearena
Tagi

Marcin

Z technologią związany praktycznie od zawsze. Swoją karierę redaktorską rozpoczął jeszcze w 2013 roku. Użytkownik głównie sprzętu Sony. Fan grania na PS2 i PS3. Tymczasowy krakus, urodzony w Gdańsku, a dorastający w Bieszczadach. W wolnych chwilach zwiedza Europę swoim dziesięcioletnim Fiatem Punto. Studiuje dziennikarstwo i komunikację społeczną na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II.

Powiązane Artykuły

Back to top button
Close