Porównaj oferty operatorów pod Twoim adresem
oszczędź do 50%

 
 
 
Wiadomości

Roaming w T-Mobile – ceny usług od 15 czerwca 2017 roku

T-Mobile opublikował nowe cenniki usług roamingowych, które zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady zaczną obowiązywać od 15 czerwca br.

Po wprowadzeniu nowych zasad, klienci logujący się do sieci poza granicami kraju jak zwykle otrzymają SMS-a powitalnego z cenami za usługi oraz będą mogli sprawdzić ceny usług roamingowych również w aplikacji mobilnej Mój T-Mobile. Jak zapewnia operator, w większości taryf nie zapłacimy więcej niż 29 groszy brutto za minutę wykonanego połączenia oraz 9 groszy brutto za wysłanego SMS-a, MMS-a lub MB transmisji danych.

W przypadku, gdy stawka jednostkowa za odpowiednią usługę, określona w cenniku podstawowym taryfy wynosi zero lub nie jest ona tam uwidoczniona, klient będzie mógł w ramach Polityki uczciwego korzystania z roamingu skorzystać z darmowych pakietów usług. Przykładowo dla połączeń przychodzących dla abonentów będzie to 1500 minut, a dla klientów prepaid 500 minut. Po wykorzystaniu bezpłatnego pakietu będą pobierane opłaty o wartości wskazanej w Rozporządzeniu.

news-tmobile-roaming

Więcej informacji o zmianach i szczegółowe cenniki usług dla strefy roamingowej 1A znaleźć można pod adresem – http://www.t-mobile.pl/pl/dlaciebie/obsluga-klienta/informacje-i-pomoc/cenniki-i-dokumenty/#roaming.

Source: T-mobile
Tagi

Powiązane Artykuły

Back to top button
Close