Rozmowy i Internet za 19 zł w ofercie nju z rachunkiem

Rozmowy i Internet za 19 zł w ofercie nju z rachunkiem

W Nju Mobile pojawiła się nowa usługa abonamentowa, zapewniająca 1 GB transferu danych i nielimitowane rozmowy za 19 zł.

Usługa „Rozmowy i Internet” jest dostępna dla abonentów oferty nju z rachunkiem, korzystających z planu taryfowego nju buzz. W jej ramach klient otrzymuje rozmowy bez limitu do wszystkich sieci komórkowych oraz 1 GB Internetu, za które zapłaci maksymalnie 19 zł, nawet po przekroczeniu limitu wydatków. Po wykorzystaniu podstawowego pakietu danych prędkość transferu zostaje ograniczona i wyniesie nie więcej niż 64 kb/s. Usługę można włączyć wysyłając SMS-a o treści START pod bezpłatny numer 80344, po zalogowaniu na portalu www.njumobile.pl w zakładce usługi lub poprzez zaznaczenie odpowiedniej opcji na stronie Nju Mobile podczas składania zamówienia na ofertę nju z rachunkiem w planie nju buzz. Jest też możliwość dokupienia dwóch dodatkowych pakietów:

  • Nielimitowane rozmowy do sieci stacjonarnych w Polsce za 10 zł.
  • Nielimitowane SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci komórkowych za 9 zł miesięcznie.

Więcej informacji: Regulamin usługi. Ponadto, Nju Mobile poinformował o zmniejszeniu opłaty aktywacyjnej oferty nju z rachunkiem przy rezygnacji z e-faktury i wybraniu faktury papierowej. Do tej pory wynosiła ona 200 zł. Obecnie, w ramach promocji klient zapłaci tylko 20 zł. Więcej informacji: Regulamin promocji.

Źródło: Nju Mobile

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
20%
1 głosy
20%
1 głosy
20%
1 głosy
40%
2 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top