Ruszyła przedsprzedaż Apple Watch Series 3. Wariant z modułem cellular nawet do 90 procent zamówień

apple watch series 3

Analityk Ming-Chi Kuo z KGI Securities przewidywał wcześniej, że Apple Watch Series 3 z modułem cellular będzie stanowił od 30 do 40 procent wszystkich zamówień na produkt. Po trzech dniach przedsprzedaży urządzeń naukowiec musiał zmienić swoje szacunki.

Modele wyposażone w funkcję cellular umożliwiają użytkownikowi łączenie z internetem, wykonywanie i odbieranie połączeń telefonicznych i wysyłanie SMS-ów bez konieczności parowania smartwatcha z iPhone’m. Przed rozpoczęciem przedsprzedaży zegarków Ming-Chi Kuo przewidywał, że większość – bo około 60 lub nawet 70 procent – zamówień na Apple Watch Series 3 będzie dotyczyła urządzeń bez tego modułu.

Więcej

Przedsprzedaż zegarków ruszyła 15 września. Zaledwie trzy dni później naukowiec z KGI Securities zmienia swoje przewidywania, szacując, że zamówienia na Apple Watch z funkcją cellular będą stanowić 80-90 procent zakupów tego produktu.

Urządzenia są sprzedawane w dwóch wariantach – i w dwóch rozmiarach. Za zegarki wyposażone w funkcję cellular chętni zapłacą od 399 dolarów (wersja mniejsza, 38 mm) do 429 dolarów (wersja 42 mm). Mniejszy i większy Apple Watch bez modułu kosztuje odpowiednio 329 i 359 dolarów.

Source: Phonearena

Your opinion

What is your opinion on that?

I like
I have mixed feelings
I do not like
I have no opinion
100%
2 votes
0%
0 votes
0%
0 votes
0%
0 votes

Comments

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top