Wiadomości

Samsung Galaxy J6: wyciekły rendery prasowe

Już niedługo Samsung zaprezentuje parę nowych, średniopółkowych urządzeń – Galaxy J4 i J6. Nowe smartfony koreańskiego giganta kryją przed nami coraz mniej tajemnic. Do internetu trafiły rendery prasowe modelu J6, dzięki czemu poznaliśmy jego oficjalne wzornictwo.

Smartfon sprzedawany będzie w kolorach czarnym, złotym i szarym. Cena J6 ma wynosić około 250 euro (nieco ponad 1 000 zł). Według wcześniejszych informacji urządzenie będzie korzystać z 8-rdzeniowego procesora Exynos 7870 o taktowaniu 1,4 GHz, 2 lub 3 GB RAM-u oraz 32 lub 64 GB pamięci wewnętrznej. Na tylnym panelu znajdziemy czytnik linii papilarnych oraz aparat o rozdzielczości 13 MP. Z przodu natomiast ujrzymy 5,6-calowy ekran Super AMOLED o rozdzielczości HD+ i aparat do selfie 8 MP. Smartfon będzie korzystać z Androida w wersji 8.0.

Source: Winfuture, 103240.html
Tagi

Marcin

Z technologią związany praktycznie od zawsze. Swoją karierę redaktorską rozpoczął jeszcze w 2013 roku. Użytkownik głównie sprzętu Sony. Fan grania na PS2 i PS3. Tymczasowy krakus, urodzony w Gdańsku, a dorastający w Bieszczadach. W wolnych chwilach zwiedza Europę swoim dziesięcioletnim Fiatem Punto. Studiuje dziennikarstwo i komunikację społeczną na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II.

Powiązane Artykuły

Sprawdź również

Close
Back to top button
Close