Wiadomości

Samsung Galaxy Note 5 i Galaxy S6 Edge Plus o krok od premiery

Nieustannie słyszymy o tym, że nowe smartfony Samsunga – Galaxy Note 5 i Galaxy S6 Edge Plus – zadebiutują szybciej, niż przewidywano. Potwierdzają to również najnowsze doniesienia z zaufanych źródeł, zgodnie z którymi oba modele dzieli niecały miesiąc do oficjalnego ujawnienia.

Według DigiTimes, który powołuje się na swoich tajwańskich informatorów, Samsung zapowie smartfony na specjalnej konferencji w Nowym Jorku 12 sierpnia tego roku. Do sprzedaży urządzenia mają z kolei trafić dwa dni później. Sammobile potwierdza te informacje, opierając się na swoich źródłach, jednakże nie zgadza się w jednej kwestii – ich zdaniem Samsung Galaxy Note 5 i Galaxy S6 Edge Plus trafią na półki sklepowe dopiero 21 sierpnia, co wydaje się bardziej realistycznym terminem. W podobnym czasie uruchomiona ma zostać również usługa płatności Samsung Pay, przynajmniej na terenie Stanów Zjednoczonych. Nadal nie wiadomo jednak, co z okrągłym smartwatchem Gear A, o którym spekuluje się od wielu miesięcy. Prawdopodobnie Samsung szykuje się do jego prezentacji na wrześniowych targach IFA 2015 w Berlinie.

Źródło: Techno Buffalo

Tagi

Robert Dunst

Miłośnik nowych technologii (szczególnie urządzeń mobilnych) i twórczości cyfrowej z naciskiem na komputerowe efekty specjalne. Gadżeciarz i fan elektronicznej rozrywki w wydaniu mniej oraz bardziej przenośnym. Obserwator świata telekomunikacji. Związany sentymentem z jednym z najbardziej kultowych telefonów w historii - Nokią 3310.

Powiązane Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close