TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%. TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%.

Samsung Galaxy Note 5 i Galaxy S6 Edge Plus o krok od premiery

Samsung Galaxy Note 5 i Galaxy S6 Edge Plus o krok od premiery

Nieustannie słyszymy o tym, że nowe smartfony Samsunga – Galaxy Note 5 i Galaxy S6 Edge Plus – zadebiutują szybciej, niż przewidywano. Potwierdzają to również najnowsze doniesienia z zaufanych źródeł, zgodnie z którymi oba modele dzieli niecały miesiąc do oficjalnego ujawnienia.

Według DigiTimes, który powołuje się na swoich tajwańskich informatorów, Samsung zapowie smartfony na specjalnej konferencji w Nowym Jorku 12 sierpnia tego roku. Do sprzedaży urządzenia mają z kolei trafić dwa dni później. Sammobile potwierdza te informacje, opierając się na swoich źródłach, jednakże nie zgadza się w jednej kwestii – ich zdaniem Samsung Galaxy Note 5 i Galaxy S6 Edge Plus trafią na półki sklepowe dopiero 21 sierpnia, co wydaje się bardziej realistycznym terminem. W podobnym czasie uruchomiona ma zostać również usługa płatności Samsung Pay, przynajmniej na terenie Stanów Zjednoczonych. Nadal nie wiadomo jednak, co z okrągłym smartwatchem Gear A, o którym spekuluje się od wielu miesięcy. Prawdopodobnie Samsung szykuje się do jego prezentacji na wrześniowych targach IFA 2015 w Berlinie.

Źródło: Techno Buffalo

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
46.67%
7 głosy
13.33%
2 głosy
33.33%
5 głosy
6.67%
1 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top