TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%. TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%.

Samsung Galaxy Note 9 będzie wyposażony w fizyczny spust migawki

galaxy note 9 render

Spust migawki był niegdyś elementem niezbędnym do wykonania zdjęcia za pomocą smartfona, jednak wypadł z użytku na rzecz obsługiwania aplikacji aparatu poprzez ekran. Według najnowszych informacji Samsung przywróci w Galaxy Note 9 fizyczny przycisk spustu migawki.

Klawisz, który ma znaleźć się na bocznej krawędzi Note’a 9, będzie także wykorzystywany do wykonywania zrzutów ekranu. Obok niego umieszczone zostaną przyciski do kontroli głośności, klawisz włączania/wyłączania oraz przycisk do aktywacji inteligentnego asystenta Bixby.

Samsung Galaxy Note 9 ma zostać zaprezentowany już za niecałe trzy miesiące – według koreańskich źródeł przewidywana data premiery to 9 sierpnia. Smartfon będzie wyposażony w 6,4-calowy ekran Super AMOLED o rozdzielczości 1 440 na 2 960 pikseli, 8-rdzeniowy procesor Samsung Exynos 9810 (na rynki amerykański oraz chiński trafi wersja ze Snapdragonem 845), 6 GB RAM-u oraz 64/128/256 GB pamięci wewnętrznej. Rozdzielczości aparatów to 8 MP z przodu i 2 x 12 MP z tyłu, a pojemność baterii wyniesie 3 850 mAh. Całość będzie działać pod Androidem w wersji 8.1. Nie zabraknie także charakterystycznego dla tej serii rysika S-Pen.

Źródło: Androidauthority

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
100%
1 głosy
0%
0 głosy
0%
0 głosy
0%
0 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top