TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%. TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%.

Samsung Galaxy Note 9: wyciek specyfikacji; produkcja Note 8 wstrzymana

galaxy note 9 render

Premiera Galaxy Note 9 została zaplanowana na 9 sierpnia, a zbliżając się do tej daty zyskujemy coraz więcej informacji o nowym smartfonie Samsunga. Do internetu trafiła lista specyfikacji Note’a 9.

W kwestii wzornictwa różnice między zeszłorocznym Galaxy Note 8 a jego następcą będą minimalne. W zasadzie jedyną zmianą jest nowe położenie czytnika linii papilarnych, który został umieszczony nie obok, a pod głównym aparatem. Ten z kolei korzysta z dokładnie takich samych obiektywów jak Galaxy S9+, czyli pary 12-megapikselowych sensorów o wartościach przysłony f/1.5 i f/2.4. Poprawiono jednak algorytmy sterujące pracą aparatu, a także usprawniono optyczną stabilizację obrazu. Smartfon jest nieco cięższy niż „ósemka”, co wiąże się z obecnością większej baterii, której pojemność wyniesie 4 000 mAh.

Rysik S Pen, który jest jednym z elementów wyróżniających serię Galaxy Note, otrzyma w tym roku ciekawą nową funkcję – wsparcie dla łączności Bluetooth. Note 9 otrzyma procesor Qualcomm Snapdragon 845 na rynkach amerykańskim i południowokoreańskim, zaś wariant przeznaczony dla reszty świata będzie napędzany Exynosem 9810 Octa produkcji Samsunga. Bazowy model będzie korzystać z 6 GB RAM-u, a na dane użytkownika przewidziano 128 GB miejsca. Dostępna będzie także wersja z 8 GB pamięci operacyjnej oraz 256 lub 512 GB pamięci wewnętrznej.

Według najnowszych informacji południowokoreański gigant zakończył już produkcję Galaxy Note 8, przygotowując się do premiery „dziewiątki”.

Źródło: Phonearena

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
50%
2 głosy
25%
1 głosy
0%
0 głosy
25%
1 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top