TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%. TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%.

Samsung Galaxy S10: największy model otrzyma 6,44-calowy ekran

Samsung planuje w przyszłym roku zaprezentować nie dwa, a trzy warianty nowej odsłony swojej flagowej linii Galaxy S. Według najnowszych informacji Galaxy S10 Plus, czyli największy z trójki smartfonów koreańskiego giganta, będzie korzystać z ekranu jeszcze większego niż model S9+.

Przekątna ekranu największego flagowca Samsunga wzrośnie z 6,2 do 6,44 cala. Decyzja o zwiększeniu wyświetlacza ma być związana z obecnością nowego potrójnego aparatu. Dodatkowy sensor wymaga dodatkowego miejsca wewnątrz smartfona, a w przypadku niezmienionych w stosunku do S9+ wymiarów oznaczałoby to prawdopodobnie zmniejszenie baterii. To właśnie dlatego Samsung ma zdecydować się na panel o rozmiarze 6,44 cala.

Najmniejsze urządzenie z zestawienia flagowców Samsunga na 2019 rok otrzyma z kolei ekran o przekątnej 5 cali. Środkowy wariant będzie mieć wymiary identyczne jak model S9.

Źródło: Sammobile

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
100%
1 głosy
0%
0 głosy
0%
0 głosy
0%
0 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top