Wiadomości

Samsung Galaxy S7 Edge w teście wytrzymałości

Samsung Galaxy S7 Edge to z pewnością jeden z najlepszych smartfonów obecnie dostępnych na rynku. Czy jednak w parze z atrakcyjną stylistyką i mocnymi podzespołami idzie odpowiednia wytrzymałość konstrukcji?

YouTuber JerryRigEverything przygotował materiał, w którym zaprezentował wytrzymałość Samsunga Galaxy S7 Edge pod kątem zarysowań, przypaleń i wygięć. W każdym z etapów testu smartfon poradził sobie całkiem dobrze. Nie było się co prawda bez kilku zarysowań na ekranie czy szkle chroniącym diodę LED, ale ostatecznie można być pewnym, że trzymając urządzenie w kieszeni z kluczami lub innymi ostrymi przedmiotami, nie dojdzie do wielkich szkód. W starciu z zapalniczką i siłą nacisku obu dłoni Galaxy S7 Edge również nie miał się czego wstydzić, choć nie wyszedł zupełnie bez szwanku.

Źródło: BGR

Tagi

Robert Dunst

Miłośnik nowych technologii (szczególnie urządzeń mobilnych) i twórczości cyfrowej z naciskiem na komputerowe efekty specjalne. Gadżeciarz i fan elektronicznej rozrywki w wydaniu mniej oraz bardziej przenośnym. Obserwator świata telekomunikacji. Związany sentymentem z jednym z najbardziej kultowych telefonów w historii - Nokią 3310.

Powiązane Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close