TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%. TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%.

Samsung Galaxy S8 Lite trafił do bazy danych TENAA

W bazie danych chińskiej agencji TENAA pojawił się nowy model Samsunga, co sugeruje jego rychłą premierę. Smartfon oznaczony jako SM-G8750 cechuje się takim samym wyglądem i wymiarami jak Galaxy S8, jednak wyposażony został w nieco inne podzespoły.

Przekątna ekranu pozostała niezmieniona, jednak zmniejszono jego rozdzielczość – zamiast wyświetlacza o rozdzielczości 2 960 na 1 440 pikseli ujrzymy tutaj 5,8-calowy ekran 2 220 na 1 008 pikseli. Rozdzielczość aparatu wzrosła natomiast z 12 do 16 megapikseli, jednak nie oznacza to, że jakość zdjęć się poprawi – Samsung stosuje niższej jakości 16-megapikselowe matryce w średniobudżetowych smartfonach z linii Galaxy A. W porównaniu do standardowego wariantu S8 zabraknie także czujnika biometrycznego pozwalającego m.in. na zmierzenie tętna. Zmieniono także procesor – na razie nie jest dokładnie wiadome, jaki to układ, jednak posiada on 8 rdzeni o taktowaniu od 1,9 do 2,2 GHz.

Źródło: Androidauthority

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
0%
0 głosy
0%
0 głosy
0%
0 głosy
0%
0 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top