Wiadomości

Samsung Galaxy S8 Lite trafił do bazy danych TENAA

W bazie danych chińskiej agencji TENAA pojawił się nowy model Samsunga, co sugeruje jego rychłą premierę. Smartfon oznaczony jako SM-G8750 cechuje się takim samym wyglądem i wymiarami jak Galaxy S8, jednak wyposażony został w nieco inne podzespoły.

Przekątna ekranu pozostała niezmieniona, jednak zmniejszono jego rozdzielczość – zamiast wyświetlacza o rozdzielczości 2 960 na 1 440 pikseli ujrzymy tutaj 5,8-calowy ekran 2 220 na 1 008 pikseli. Rozdzielczość aparatu wzrosła natomiast z 12 do 16 megapikseli, jednak nie oznacza to, że jakość zdjęć się poprawi – Samsung stosuje niższej jakości 16-megapikselowe matryce w średniobudżetowych smartfonach z linii Galaxy A. W porównaniu do standardowego wariantu S8 zabraknie także czujnika biometrycznego pozwalającego m.in. na zmierzenie tętna. Zmieniono także procesor – na razie nie jest dokładnie wiadome, jaki to układ, jednak posiada on 8 rdzeni o taktowaniu od 1,9 do 2,2 GHz.

Tagi

Marcin

Z technologią związany praktycznie od zawsze. Swoją karierę redaktorską rozpoczął jeszcze w 2013 roku. Użytkownik głównie sprzętu Sony. Fan grania na PS2 i PS3. Tymczasowy krakus, urodzony w Gdańsku, a dorastający w Bieszczadach. W wolnych chwilach zwiedza Europę swoim dziesięcioletnim Fiatem Punto. Studiuje dziennikarstwo i komunikację społeczną na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II.

Powiązane Artykuły

Back to top button
Close