TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%. TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%.

Samsung inwestuje w OLED

Samsung inwestuje w OLED

Business Korea raportuje, że Samsung zainwestował 325 milionów dolarów w rozwój linii produkcyjnych ekranów OLED w mieście Tongyeong.

Koreańska firma przeznaczyła wspomnianą sumę na zakup sprzętu od 10 producentów zaopatrzenia, dzięki czemu podwoi produkcję dużych paneli OLED (tzw. Mother Glass) z 15 tys. do 30 tys. miesięcznie. W ten sposób fabryka w Tangjeong w Korei Południowej stanie się największym zakładem Samsung Display zajmującym się wytwarzaniem elastycznych wyświetlaczy. Przewiduje się, że łączna moc produkcyjna firmy zwiększy się z 39 tys. do 90 tys. sztuk w miesiącu. Nowe linie zostaną najprawdopodobniej uruchomione na początku przyszłego roku. Dla branżowych ekspertów jest to jeden ze znaków spodziewanej współpracy z Apple, które szykuje do przejścia z LCD na OLED w swoich iPhone’ach. Ma to nastąpić najszybciej na przełomie 2017/2018 roku.

Źródło: Business Korea

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
25%
1 głosy
50%
2 głosy
0%
0 głosy
25%
1 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top