TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%. TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%.

Samsung niebawem rozpoczyna produkcję ekranów do składanego smartfona Galaxy X

Samsung zamierza zaprezentować w przyszłym roku długo zapowiadanego smartfona Galaxy X z rewolucyjnym składanym ekranem. Według południowokoreańskich mediów Samsung zaczął już produkcję składanych paneli do Galaxy X, co potwierdza, że takie urządzenie faktycznie nareszcie pojawi się na rynku.

Uruchomiono już testową linię produkcyjną dla nowych paneli, a jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, w najbliższych kilku miesiącach zostanie ona zastąpiona pełną produkcją. Pierwszy nakład ma wynosić zaledwie 1 milion ekranów. Według najnowszych informacji Samsung wciąż nie podjął decyzji nad końcowym designem urządzenia, wahając się między dwoma wariantami. Pierwszy zakłada składanie ekranu w połowie, co jednak oznaczałoby, że urządzenie wyświetlałoby przydatne dla użytkownika treści tylko w rozłożonej formie. Drugą testowaną opcją jest wyświetlacz, który składa się mniej więcej w 2/3 długości, pozwalając części smartfona na wyświetlanie informacji przez cały czas. Całkowity rozmiar panelu ma wynosić pomiędzy 7 a 8 cali. Galaxy X zostanie przedstawiony podczas MWC 2019 w lutym, a jego produkcja ma rozpocząć się jeszcze latem tego roku.

Źródło: Androidauthority

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
50%
5 głosy
0%
0 głosy
20%
2 głosy
30%
3 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top