Porównaj oferty operatorów pod Twoim adresem
oszczędź do 50%

 
 
 
Wiadomości

Samsung Smart TV – bogactwo multimediów

Telewizor to już nie tylko duże, czarne „pudło” do wyświetlania obrazu. Wraz z postępem technologii spektrum możliwości znacznie się poszerzyło. Odtwarzanie muzyki, streaming wideo, granie w gry – wszystko to, a nawet więcej oferuje nam Samsung 55″ Premium UHD 4K Smart TV MU8002.

Samsung Smart TV w kilku prostych krokach umożliwia szybkie odnalezienie filmu na wieczór lub obejrzenie kolejnego odcinku ulubionego serialu. Wystarczy z menu telewizora wybrać interesującego nas dostawcę VOD, zalogować się lub założyć konto i jesteśmy gotowi do seansu. Wielbiciele seriali na pewno znajdą coś dla siebie w ofercie popularnego Netflixa lub HBO GO. Warto również zajrzeć do bogatej bazy filmów Amazon VideoGoogle Play Movies & TV lub Filmbox Live. Natomiast dla fanów polskich produkcji na pewno znajdzie się coś ciekawego w katalogu Player.pl oraz vod.pl. Osoby rządne sportowych wrażeń powinny szukać odpowiedniego dla siebie programu w ofercie Eleven Sports. Nie należy oczywiście zapominać o klasycznej telewizji, którą możemy oglądać w wysokiej jakości.

Ale to nie wszystko. W Smart TV mamy dostęp do znanego i lubianego Youtube, serwisów muzycznych takich jak Spotify oraz Tuba.fm, a także aplikacji pogodowych. W opcjach do pobrania znajdziemy też aplikacje oferujące telewizję internetową, filmy tematyczne oraz gry.

Pobieranie i instalacja

Pobieranie aplikacji na Smart TV jest bardzo proste. W zakładce Apps możemy podejrzeć co danego dnia poleca nam redakcja, zobaczyć jakie aplikacje są najpopularniejsze lub wybrać jedną z kategorii: Wideo, Sport, Gra, Styl życia, Informacja, Edukacja.

Przeglądarka na dużym ekranie

Dzięki Smart TV możemy również przeglądać strony internetowe. Jednak mało kto lubi wpisywać adres strony za pomocą strzałek. Na szczęście z pomocą przychodzi smartfon i jego wygodna klawiatura ekranowa. Telefon pomoże też w prosty sposób wybrać zainstalowaną na telewizorze aplikację lub odnaleźć poszukiwany przez nas film lub serial.

Smart TV może zastąpić nam takie urządzenia jak komputer lub odtwarzacz muzyczny. Możemy grać w gry, przeglądać strony internetowe, słuchać muzyki lub oglądać filmy. A jeśli do tego dołączymy smartfon z aplikacją Smart View to obsługa urządzenia staje się łatwiejsza niż kiedykolwiek.

Coś dla graczy

Po kupieniu dużego telewizora, wiele osób zaczyna myśleć nad konsolą do gier. Granie w gry wideo to obecnie jedna z ciekawszych form spędzania wolnego czasu i relaksu z rodziną. W przypadku Samsung Smart TV nie potrzebujemy oddzielnej konsoli lub kontrolera. W ofercie znajdziemy dużo pozycji dla dzieci i dorosłych – m.in. gry logiczne i zręcznościowe, które można pobrać jak każdą inną aplikację. Do sterowania możemy z kolei wykorzystać dołączony do zestawu pilot lub jego smartfonowy odpowiednik, ewentualnie aplikację Smart View.

I dla bardziej wymagających

Osoby preferujące tytuły z górnej półki również mają szansę znaleźć coś dla siebie, a to za sprawą GameFly Streaming – serwisu z grami w chmurze z dostępem subskrypcyjnym. W ofercie można znaleźć tytuły kategorii AAA jak Tomb Raider, Bioshock, Deus Ex Human Revolution czy Hitman Absolution. Po najechaniu na wybraną produkcję znajdziemy jej krótki opis oraz oznaczenia wiekowe Pegi, dzięki czemu rodzice mogą bez problemu kontrolować w jakie pozycje mogą grać ich pociechy. Dodatkowo każdą grę można wypróbować przed zakupem przez 10 minut.

Jeśli posiadamy pad do gier możemy podłączyć go do telewizora za pomocą kabla USB i wykorzystać do sterowania. Nie jest to jednak jedyna opcja. W przypadku większości oferowanych gier kontrolerem może zostać nasz smartfon. Połączenie z TV jest w tym przypadku możliwe dzięki aplikacji GameFly dostępnej w sklepach Google Play i AppStore.

Smart TV w wykonaniu Samsunga to nowy wymiar rozrywki, w którym telewizja dostosowuje się do użytkownika. Jest to także najlepsze rozwiązanie na rynku, które w połączeniu ze smartfonem daje efekt w postaci prawdziwego „multimedialnego kombajnu”.

Source: Samsung
Tagi

Powiązane Artykuły

Back to top button
Close