Samsung The Frame – telewizor idealnie wpasowujący się w domową przestrzeń

samsung-the-frame

W salonach Samsung Brand Store można już kupić elegancki telewizor The Frame, łączący technologię ze sztuką, z wymiennymi ramkami, dostępny w modelu 55 i 65 calowym

Samsung The Frame wyróżnia się unikatowym wzornictwem, dzięki czemu można go dopasować do każdego wnętrza i wystroju. Na pierwszym miejscu jest to oczywiście świetnie wyposażone urządzenie oferujące rozdzielczość 4K (UHD), HDR, inteligentne funkcje, czujniki ruchu i światła czy zawartość multimedialną w ramach Smart TV. Dużą rolę odgrywają jednak walory estetyczne, a tych nowemu produktowi Samsunga odmówić nie można.

Gdy nie korzystamy z telewizora, zamienia się on w dzieło sztuki, wyświetlając jeden z ponad 100 dostępnych w galerii obrazów. Wystarczy w tym celu włączyć tryb Art Mode (Tryb Sztuka). W Art Store z kolei znaleźć można materiały pozyskane od najlepszych światowych galerii i partnerów, takich jak Muzeum Albertina, LUMAS, Magnum Photos, Saatchi Art i Sedition. Co więcej, możemy wykorzystać także nasze własne treści, np. zdjęcia. Dostępne zasoby i ustawienia możemy przeglądać i zmieniać zarówno z poziomu pilota, jak również za pośrednictwem smartfona.

samsung-the-frame-7 Samsung The Frame - telewizor idealnie wpasowujący się w domową przestrzeń

Pozostając w temacie wizualiów, warto wspomnieć o klasycznej czarnej ramie telewizora, która imituje oprawę obrazu. Do wyboru są również ramy w kolorze orzechowym, beżowym i białym, mocowane w prosty sposób za pomocą specjalnych magnesów. Telewizor można wyeksponować na ścianie za pomocą wieszaka No Gap. Jeżeli jednak nie zamierzamy go zawieszać, z pomocą przychodzi dedykowana podstawka Studio. Całość dopełnia niewidoczny przewód optyczny Invisible Connection, który łączy TV z modułem One Connect i pozwala uniknąć nieeleganckiej plątaniny kabli.

Samsung The Frame jest dostępny w wybranych sklepach Samsung Brand Store. Do wyboru są dwie przekątne ekranu: 55 i 65 cali. Cena to odpowiednio 9999 i 12999 złotych.

Source: Samsung

Your opinion

What is your opinion on that?

I like
I have mixed feelings
I do not like
I have no opinion
100%
2 votes
0%
0 votes
0%
0 votes
0%
0 votes

Comments

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top