SkyCash umożliwia zakup biletów PKP Intercity użytkownikom telefonów z Androidem, Windows Phone i iOS

SkyCash umożliwia zakup biletów PKP Intercity użytkownikom telefonów z Androidem

Aplikacja SkyCash pozwala od teraz zakupić bilet PKP Intercity wszystkim posiadaczom telefonów z jedną z trzech głównych platform mobilnych. Dostępne są bilety na wszystkie połączenia krajowe oferowane przez przewoźnika, w tym na pociągi Express InterCity Premium.

Przy pomocy aplikacji SkyCash bilet można nabyć w dowolnym miejscu i o każdym czasie. Aby tego dokonać należy z poziomu jej ekranu głównego wybrać ikonę IC PKP Intercity, a następnie wyszukać interesujące nas połączenie, określając parametry takie jak: liczba biletów, rodzaj zniżki, klasę czy rodzaj wagonu. Po dokonaniu płatności kartą lub środkami zgromadzonymi na koncie SkyCash bilet zostaje automatycznie zapisany w pamięci urządzenia, w zakładce „Kontrola Biletów”. Każdy bilet wyświetlony na ekranie, oprócz podstawowych danych podróżnego (np. imię i nazwisko, trasa przejazdu, rodzaj oferty), zawiera również specjalny kod, przeznaczony do kontroli, który można okazać konduktorowi nawet wtedy, gdy urządzenie nie ma dostępu do Internetu.

Aplikacja SkyCash posiada opcję wystawienia faktury VAT, w formacie PDF wysyłanym na adres e-mail użytkownika. SkyCash umożliwia także szybki i wygodny zwrot biletu. Wszystko odbywa się online, bez konieczności udawania się do kasy. Zaletą aplikacji jest też możliwość dokonania zakupu z 30-dniowym wyprzedzeniem, uzyskując szansę np. na 30-procentowy rabat.

Aplikacja jest bezpłatna i można ją pobrać wpisując w przeglądarce telefonu adres m.skycash.com, wysyłając pustego SMS-a na numer 510 510 205 (opłata zgodna z cennikiem operatora telekomunikacyjnego) lub korzystając z dedykowanego sklepu z aplikacjami:
Wersja na Androida
Wersja na iOS
Wersja na Windows Phone

Źródło: Skycash

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
30%
54 głosy
20%
36 głosy
27.22%
49 głosy
22.78%
41 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top