TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%. TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%.

Smartfon BlackBerry Keyone zostanie wyposażony w system Android 8.1 Oreo

Najnowsza aktualizacja dla BlackBerry KeyOne waży 17 MB i posiada oznaczenie wersji ABA676. Póki co wdrożona została w m.in. Kanadzie i Stanach Zjednoczonych, ale już niedługo będzie dostępna dla wszystkich regionów.

Ze zmian, producent nie podaje żadnych konkretnych informacji, poza jedną. ABA676 ma przygotować urządzenia BlackBerry Keyone na wprowadzenie najnowszego systemu Android 8.1 Oreo. Użytkownicy zgłaszali niewielki błąd, który występował podczas aktualizacji. Jednak jeśli instalacja zostanie przerwana, wystarczy uruchomić urządzenie od nowa i wszystko powinno wrócić do normy. Warto pamiętać o tym że aktualizacja ABA676 ma jedynie przygotować urządzenia BlackBerry Keyone na ulepszenie systemu operacyjnego do Oreo. Nie jest znany czas, od kiedy ten smartfon zacznie wspierać najnowszą wersję Androida. Ale biorąc pod uwagę że pierwsza aktualizacja w tym kierunku już się pojawiła, cały proces nie powinien zająć zbyt wiele czasu.

gsmarena_002 Smartfon BlackBerry Keyone zostanie wyposażony w system Android 8.1 Oreo

Źródło: GSM Arena

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
0%
0 głosy
0%
0 głosy
0%
0 głosy
0%
0 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top