Smartfon Oukitel K4000 w przedsprzedaży za około 350 złotych

OUKITEL-K4000-Plus-Pre-order-1

Chiński producent w ostatnim czasie prezentuje coraz więcej urządzeń. Firma zapowiedziała właśnie wprowadzenie do sprzedaży kolejny smartfon z bardzo mocną baterią oraz zadowalającą specyfikacją.

Wystarczające podzespoły

Model K4000 zasila czterordzeniowy układ MediaTek MT6737 oraz 2 GB pamięci operacyjnej. Na pliki dostaniemy 16 GB pamięci wewnętrznej, którą rozszerzymy za pomocą karty microSD. Obraz natomiast jest wyświetlany na 5-calowym ekranie pokrytym powłoką Asahi Glass, który pracuje w rozdzielczości 1280 x 720 pikseli. Może ta wartość nie zachwyca, ale z pewnością sprawia, że smartfon wytrzyma długo na jednym naładowaniu. Producent zastosował w tym modelu aparat z matrycą 8 megapikseli oraz przednią kamerkę do wideorozmów i zdjęć selfie z optyką 5 megapikseli. Z modułów łączności już standardowo znajdziemy tu Bluetooth w wersji 4.2, WiFi i GPS. Całość pracuje pod kontrolą Androida w wersji 6.0 Marshmallow.

Mocna bateria to podstawa

Do takiego wniosku najprawdopodobniej dochodzi Oukitel podczas projektowania swoich smartfonów. K4000 również posiada wydaje ogniowo, które pozwoli na ponad 20 godzin rozmowy telefonicznej oraz ponad 10 godzin przeglądania internetu. Ma ono pojemność 4100 mAh.

Dostępność i cena

Sprzęt trafił obecnie do przedsprzedaży za 89 dolarów amerykańskich, czyli około 350 złotych. Za niespełna tydzień cena wzrośnie do 110 dolarów (około 430 złotych). Warto wspomnieć, że do naszego kraju można go zamówić obecnie jedynie bezpośrednio z Chin. Producent nie wyklucza wprowadzenia modelu K4000 na nasz kontynent. Zrobi to najprawdopodobniej w ciągu kilku miesięcy, ale jego cena na pewno będzie wtedy wyższa.

Źródło: Androidheadlines.com

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
100%
2 głosy
0%
0 głosy
0%
0 głosy
0%
0 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top