TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%. TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%.

Smartfon Samsunga przeżył upadek z 4 000 metrów

Upadek z czterech kilometrów zdecydowanie nie brzmi jak coś, co jest w stanie przeżyć typowy smartfon. Okazuje się jednak, że rzeczywistość może nas zaskoczyć. To właśnie taki lot przeżył telefon szwedzkiego spadochroniarza Daniela Hagströma. Uszkodzenia? Uwaga – tylko dwa wgięcia na tylnym panelu.

Daniel Hagström może czuć się tak, jakby wygrał loterię. Czasami nawet półmetrowy upadek wystarczy na zniszczenie ekranu, a większe wysokości mogą skutkować nieodwracalną utratą smartfona. Daniel, członek szwedzkiej reprezentacji narodowej w spadochroniarstwie, trenował do nadchodzących zawodów, mając w kieszeni swojego Samsunga. Smartfon wypadł, gdy mężczyzna znajdował się na wysokości 4 000 metrów nad ziemią.

Pozostałą część lotu Daniel spędził głównie na zastanawianiu się, jaki teraz kupić telefon. Po wylądowaniu zdecydował się na sprawdzenie lokalizacji urządzenia poprzez stronę internetową. Ku sporemu zdziwieniu okazało się, że smartfon dalej działa i znajduje się mniej więcej 2,5 kilometra od miejsca skoku. Daniel wyruszył w to miejsce wraz ze swoim psem. Wystarczyło pięć minut, żeby znaleźć zagubione urządzenie – o dziwo, pomimo braku folii ochronnej ani pokrowca, smartfon był praktycznie nienaruszony. Jedyne uszkodzenia to wgięcia i zarysowania na tylnej stronie telefonu.

Źródło: Aftonbladet

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
0%
0 głosy
100%
1 głosy
0%
0 głosy
0%
0 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top